Kendimizden geçtik...

İnternet sayesinde cinsellikle ilgili oldukça fazla teorik bilgi sahibi oldum. Ama pratikte asla bir tecrübem yoktu.


02 Ağustos 2019 11:14

Ben 27 yaşında sağlıklı bir erkeğim.

Ülkemizdeki toplum ve aile yapısındaki yanlış inanışlar ve kalıplardan dolayı gençlerimiz maalesef bastırılmış duygularla büyümek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle benimde hayatımda hiç cinsel ilişki tecrübem olmamıştı. Cinsel ilişki değil, bir kadınla yakınlaşmam olmamıştı. Bugüne kadar erotik filmlerle kendimi tatmin ediyordum.

İnternet sayesinde cinsellikle ilgili oldukça fazla teorik bilgi sahibi oldum. Ama pratikte asla bir tecrübem yoktu.

Bastırılmış cinsel duygularımı ortaya çıkartmak bu duygularımı kadınlarla paylaşma düşüncem hep vardı. Cinsellik hakkında öğrendiğim teorik bilgileri kadınlarla birlikte olarak pratiğe dönüştürmek istiyordum.

Üniversite yıllarında sınıf arkadaşım (erkek) kankama (bana) kıyak yapacağından bahsediyordu. Ben ise ne kıyağı olduğu hakkında fikir bile üretemiyordum.

Arkadaşımın kaldığı öğrenci evine gittiğimde kendi birlikte olduğu kız arkadaşlarından birini bana ayarlayarak ilk tecrübemi yaşamama vesile oldu.

Öğrenci evinde bir odada kızla baş başa kalmıştık. Kız çok güzel, 22 yaşında, zayıf, beyaz tenli idi. İkimiz de soyunduk ve öpüşmeye başladık. Penisim hemen ereksiyon oldu. Hacimli bir penisim vardı. Kız penisimi görünce şaşkınlık yaşadı. Ben kıza daha önce hiç yapmadığımı söylediğimde inanmadı ama doğruydu.

Bu kadarlık bir penisle ilişki yaşamak istemiyorum dedi. Sana sadece oral yaparım yoksa yapmam, senin orallık penisin var dedi. Ben de ilk tecrübem olacağı için bu teklifini reddetmeden kabul ettim. Birlikte saatlerce seviştik. Birbirimize oral seks yaptık ama ilişkiye girmedik. Kendimizden geçtik. Penisimden çok memnun kaldığını söyledi.

Hayatımda yaşadığım ilk ilişkiydi. Kankama ve kız arkadaşına çok teşekkür ediyorum.

Kaynak: habertürk

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Bella Hadid sarışın oldu
EN ÇOK OKUNANLAR