Kazançları dudak uçuklattı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer’in aylık kazancı şaşırtıyor…


18 Nisan 2017 07:45

ROL aldığı yapımlarla özellikle de kadın hayranlarının gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı reklam filmleriyle de büyük ses getiriyor. Geçtiğimiz ay bir Jeans firmasının reklamlarında yer alan yakışıklı oyuncu, markayla imzaladığı 1 yıllık anlaşma karşılığında 2 milyon lirayı cebine koydu. Geçtiğimiz yıllarda da bir bankayla 12 bölümlük reklam filmi için 2 milyon dolara (yaklaşık 7 milyon 300 bin lira) anlaşan Tatlıtuğ, para basmaya devam ederken eşi Başak Dizer’i de unutmadı.

YAPTIĞI JEST İLK DEĞİL...

Her projesiyle servetine servet katan ünlü oyuncu, artık stil danışmanı eşine de para kazandırıyor.. Zira ünlü oyuncu, ‘Kıvanç Mavisi’ sloganıyla yayınlanan reklam filminin tanıtımının eşinin mekanında yapılmasını talep etti. Tatlıtuğ’un bu isteği organizasyon yetkilileri tarafından kabul edilince güzel stil danışmanı ünlü isimlerin akın ettiği davet için mekanının kapılarını açarak 100 bin lira kazandı. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un güzel eşine yaptığı bu jest, ilk değil.

AYLIK 540 BİNLİK KAZANÇ...

Rol aldığı diziden bölüm başı 130 bin lira alan yakışıklı oyuncunun stilinde de imzası bulunan Başak Dizer, bunun için de aylık 20 bin lira alıyor. Eşinin dizi setindeki kostümleriyle ilgilenen güzel stil danışmanı böylece sahibi olduğu mekandan elde ettiği gelirin dışında her hafta da 5 bin lira kazanıyor. Magazin dünyasının gözde çifti olmakla kalmayıp en çok kazanan isimlerinden de olan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un çoğu projede birlikte yer alması ise “Aile boyu kazanıyorlar” dedirtti..


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Alessandro Ambrosio güneşe doydu
EN ÇOK OKUNANLAR