Kate Hudson, Tahmin Oyununda Platonik Aşkı Olan Ünlü Aktörün Adını Açıkladı

Ünlü aktris Kate Hudson, modacı Michael Kors ile oynadığı tahmin oyununda "hangi ünlüye tutuldun?" sorusuna Jeff Bridges yanıtını vererek herkesi şaşırttı.


07 Ocak 2017 02:15

Ünlü moda tasarımcısı Michael Kors'un yapımcılığını üstlendiği 'Glamour Games'in üçüncü bölümünün konuğu Hollywood yıldızı Kate Hudson oldu.

Glamour Games'in 2015 yılında çekilen ilk bölümüne model Gigi Hadid, ikinci bölümüne ise yine ünlü bir manken olan Lily Aldridge konuk olmuştu. Yıllardır tanışıklığı bulunan Kors ve Hudson, oyunun kuralı gereği birbirlerine bazı ipuçları vererek belli kategorilerdeki sevdikleri şeyleri tahmin etmeye çalıştı. 57 yaşındaki modacı Kors, üçüncü bölüme özel isim olarak da 'Fave Game' adını verdi.

PLATONİK AŞKI OLAN AKTÖRÜ, AKTÖR BABASININ KARDEŞİNE BENZETTİ

Tahmin oyununda kategorilerde Michael Kors, 'favorin olan hangi ünlüye tutuldun?' sorusunu sorunca 37 yaşındaki Hudson, ünlü modacıya bazı ipuçları vermeye başladı. On saniyelik süre zarfında güzel aktris, 'Ahbap', 'ahbap' diyerek 'Büyük Lebowski' filmindeki karakterin adını ipucu olarak verdi. Soruyu soran Kros aktörün adını çıkaramayınca ipucu vermeye devam eden Hudson: "Büyük Lebowski filminde hani tuhaf şekilde sanki babama kardeşi olabilecekmiş gibi benzeyen adam." dese de modacı cevabı bilemedi. Aktris, süre bitince bir zamanlar platonik aşk duyduğu ünlü aktörün Jeff Bridges olduğunu söyledi.

TAHMİN OYUNUNUN GALİBİ, TÜM RAUNTLARI KAZANAN AKTRİS OLDU

Kate Hudson, kendisi gibi ünlü bir aktris olan annesi Goldie Hawn'ın 33 sene birliktelik yaşadığı, aynı zamanda üvey baba olarak tanımladığı Kurt Russel'ı platonik aşk hissettiği aktör Jeff Bridges'e 'kardeşi gibi' benzetmesi 'tuhaf' olarak yorumlandı.

Glamour Games'in üçüncü bölümünün tüm rauntlarını kazanan Kate Hudson oyunun galibi oldu. Ünlü oyuncu çok fazla ipucuna ihtiyaç duymadan modacının sorularını bilerek, Kros'u gayet iyi tanıdığını da göstermiş oldu.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Alessandro Ambrosio güneşe doydu
EN ÇOK OKUNANLAR