Kartal’a 500 milyonluk ‘Teras’

Dap Yapı, son yıllarda hızlı büyümesiyle ön plana çıkan İstanbul Kartal’da, 500 milyon dolarlık Teras Kule projesini satışa çıkardı.


06 Mayıs 2017 14:21

Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesindeki lüks yatırımlarına ara vermeden devam eden Dap Yapı, teras konseptli yeni projesini satışa çıkardı. 500 milyon lira yatırım değeri olan Teras Kule projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin 600 liradan başlıyor. Proje özelinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası yapılırken ayrıca vade farksız 120 ay ödeme avantajı da sunuluyor. Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projelerinde 'gökyüzü bahçeleri' simgesiyle teraslar sunduklarını belirterek, toplam 400 bağımsız ünitenin tamamında küçüklü büyüklü teraslar sunacaklarını söyledi. Yılmaz, "Teras Kule'de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Sadece 2 bin 200 liradan başlayan taksitlerle bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunacağız" dedi.

PEŞİNE YÜZDE 20 İNDİRİM

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule'de, stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı. Kartal'ın son yıllarda sıklıkla tercih edildiğini anlatan Yılmaz, "Böyle bir sahil hattı dünyada bile az bulunur. Başka bir ilçe yüzde 10 kazandırıyorsa Kartal yüzde 20 kazandırıyor" dedi.

10 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPTIK

Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesi özelinde büyük ve konseptli projeler geliştirerek bölgenin değerlenmesine de önemli katkı sunduklarını belirten Ziya Yılmaz, yeni yapılacak projelerle bölgeye yaptıkları yatırımın 10 milyar lirayı bulduğunu söyledi.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş suikast ihbarı a...
EN ÇOK OKUNANLAR