Kadınların en çok sevdiği seks pozisyonları

Partnerinizin zevkini iki katına çıkartıp, cinsel ilişkinizi doruklarda yaşamak istemez misiniz? Bu durumu gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak partnerinizin hangi pozisyondan daha çok zevk aldığını öğrenmeniz gerekir. İşte kadınların en çok sevdiği seks pozisyonları…


09 Ekim 2017 13:14

Partnerinizi cinsel anlamda mutlu edebilmek için birazdan vereceğimiz önerilere muhakkak göz atın. Çünkü seks sırasında kadınlar bu pozisyonlara bayılıyorlar!

Erkek üstte pozisyonu
Diğer adıyla misyoner pozisyonu olarak bilinen erkek üstte pozisyonu, kadının altta olduğu ve sırt üstü uzandığı pozisyon şeklidir.  Kadınlar cinsel ilişki sırasında bu pozisyonu çok seviyor.

Mastery pozisyonu

Yüz yüze olmayı sevenler ve daha samimi olmak isteyen kadınlara göçre bu poziyon oldukça keyfili oluyor. mastery pozisyonunda erkekler ellerini arkaya atıyor, kadınlar ise ellerini partnerimin omzuna koyarak bacaklarını erkeğin beline sarıyor.

Yüz yüze  olabi,ldiğiniz bu pozisyon cinsel birlikteliği daha romantik hale getiriyor.

Kadın üstte erkek altta

Bu pozisyonda kadınlar daha çabuk orgazma ulaşıyor dolayısıyla da cinsel birliktelikten daha fazla keyif alıyorlar.

Köpekleme pozisyonu

Kadınlar cinsel birliktelik sırasında yüz yüze olmaktan daha fazla hoşalanırlar.  Köpekleme pozisyonu erkek için favori bir pozisyon olsa da kadın için durum pekte öyle değildir.

Bu pozisyonda kadın kanepeden destek alarak dizleri üzerinde durur.  Erkek ise kadının belinden kavrayarak cinsel birlikteliği gerçekleştirir.

Kaynak: Pembenar - Milliyet


İlgili Haberler

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Süper anne Doutzen Kroes
EN ÇOK OKUNANLAR