Kadınlar Mastürbasyon yaparken yapılan 5 yanlış

Mastürbasyon yapmanın pek çok avantajı var. Bu avantajlardan faydalanabilmek ve en seksi orgazmı elde etmek için mastürbasyon yeteneklerinizi geliştirmeniz ve vücudunuzla gerçekten uyumlu olmanız gerekir.


13 Nisan 2019 14:32

Elbette ki her beden farklıdır, bir kişinin bedenine iyi gelen diğer kişinin bedenine iyi gelmeyebilir. Biraz pratik ve dikkatli olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Dahası mastürbasyon yapmak, cinsel ilişkiyi daha da iyi hale getirebilir, çünkü işiniz bittikten sonra cinsellikle ilgili daha fazla fikre sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Mastürbasyon yaparken yanlış yapmış olabileceğiniz 5 hatayı ve bu hataları düzeltmek için neler yapılması gerekiyor paylaşıyoruz.

"Yanlış" bir şey yaptığınızı düşünmek

Mastürbasyon yapmaktan utanmak, yanlış bir şey yaptığını düşünmek doğru değildir. Bu durum birçok insan için farklı görülebilir, bazıları için aldatma, bazıları için topluma karşı utanç, bazıları içinse mastürbasyon yapma şeklinin yanlış olduğunu düşünür.

Uzmanlara göre, mastürbasyon yapmak, kişi üzerinde ek stres oluşturarak sonuca ulaşmayı geciktiriyor. Bu durumun doğal olduğunu kabullenin.

Mastürbasyon yaptığınızı eşinizden gizlemeyin

Uzmanlar, eşinizden mastürbasyon yaptığınızı gizlediğiniz zaman, daha fazla utanç ve stres yaşayacağınızı söylüyor. Gerçek hayatta herkes mastürbasyon yapıyor, eşinizde mastürbasyon yapıyor eğer eşinizle birlikte bunu paylaşırsanız ilişkinizde daha az utanç olacak ve belki birlikte mastürbasyon yapacaksınız. Eşinizle birlikte mastürbasyon yapmak, eşiniz sizi izlemek hoşuna gidecek ve birlikte seks yapmanıza katkı sağlayacak.

Fantezilerinizi yok saymayın

Bırakın fantezileriniz gevşek olsun! Uzmanlar mastürbasyon yapmadan önce kişilerin porno film izlemek gibi bir alışkanlığı olduğunu söylüyor, bu alışkanlıklar yerine mastürbasyon yaparken aklınızdaki fantezileri serbest bırakın, utanmayın. Adapte olun ve orgazm yaşamanın tadını çıkarın.

Hedef belirlemeyin

Birçok kişi orgazm elde etmek istediklerini düşünerek bir mastürbasyon seansına giriyor. Belki bir g-spot orgazmı, çoklu orgazm ya da bir vibratör içermeyen bir orgazm elde etmeye çalışıyorlar.

Hedefler, sizi hayal ettiğiniz en iyi mastürbasyondan alıkoyar. Hedef belirlemek yerine keyifli vakit geçirmeye çalışın kendinize baskı yapmayın.

Bu konuda düşünmek

Düşünmek, orgazm olmasına neden olabilir. Orgazm olmaya çalışırken vücudunuzu heyecanlandırmaya çalışın. Bu şekilde, farklı alanlarda, farklı basınç ve hızlarda kendinizi şımartıp harekete geçiren şeyleri bulabilir, kendinize dokunabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Uzmanlara göre kendi nefes alış verişiniz ve kalp atışlarınız bile sizi orgazm edebilir.

 

 

Kaynak: milliyet / pembenar

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor maç sonucu: 2-1
EN ÇOK OKUNANLAR