İzlenme rekorları kırdı, yeni program bugün

Alman televizyon kanalı RTL2'de geçen hafta yayına başlayan ilk çıplak flört programı "Naked Attraction Dating" 1,4 milyon kişiyi ekrana çekmişti. İkincisi 15 mayıs Pazartesi akşamı saat 22.15´de başlayacak olan programın reyting rekoru kırması bekleniyor.


15 Mayıs 2017 16:43

Bir haftadır Alman basının gündemine oturan programda adayların tamamen çıplak olması izleyenleri adeta şok etmişti.

DHA’nın haberine göre; Yarışmaya geçen hafta Türk aday Sibel de katılmıştı.

Pazartesi akşamı yine başka bir Türk adayın yarışıp, yarışmayacağı merak ediliyor. Flört programın ikinci bölümünde reyting sayısın 2 milyonu geçmesi tahmin ediliyor. (DHA)

Buluşmak için arkadaş ve partner arayan adayların stüdyoda tamamen çıplak ekrana gelmesiyle erkek ve kadın adayların vücutlarının tamamının ayrıntılı sergilenmesi, izleyenleri şok etti.

Yarışmacılar arasında Sibel isminde bir Türk kızı da yer aldı. Her hafta Pazartesi günü saat 22.15de başlayan program yaklaşık bir saat sürüyor.

Televizyon dünyası bugüne kadar pek çok izdivaç programını bir araya getirdi.

Geçen yıl Ingiltere'de yayımlanan 'Naked Attraction' programı ile bir ilke imza atarak, adayları sansürsüz çıplak vaziyette, ekrana getirmiş ve büyük tepkiler almıştı.

'Naked Attraction' programında, yarışmacılar tamamen çıplak vaziyette kutularda karşı cins tarafından seçilmeyi bekliyorlar. Kutuların önündeki panaller tek tek açılmaya başladıkca, yarışmacılar tamamen çıplak olarak izleyecilerin karşısına çıkıyorlar.

Ingiletere'den sonra dün akşam alman RTL 2 kanalın'da ilk kez seyirci ile buluşan çıplak izdivaç programına, Sosyal Medya üzerinden tepkiler yağdı.

Izleyiciler çıplak programı 'seviyesiz' olarak nitelendirdi ve alman televizyonlarının geldiği noktayı eleştirdi.

'Naked Attraction' programı aldığı bir çok tepkiye rağmen, RTL 2 kanalı, pazartesi günleri düşük olan reytingleri 'Nacked Attraction' programı sayesinde ikiye katlamayı başardı.

Kaynak: DHA

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Beşiktaş, Burak Yılmaz'ın transferinden vazgeçt...
EN ÇOK OKUNANLAR