İlk Bebeklerini Kucaklarına Alan Arda Turan'ın Eşinden Şaşırtan Açıklama: 4'üncü Çocuğa Kadar Ara Vermeyeceğiz

Arda Turan'ın eşi, bir dergiye verdiği röpörtajda "Hamza'yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz." dedi.


20 Şubat 2019 14:16

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, eşinin kavgası ve evliliği hakkında ilk kez Şamdan Plus dergisine konuştu. Berkay Şahin ve Arda Turan kavgasında aldatılan kadın konumuna düşen Turan, "Arda'ya güvenmeseydim evlenmezdim" dedi. Aslıhan, 4 çocuk istediklerini bunun içinde ara vermeyeceklerini söyledi.

"SAF VE ALDATILAN KADIN KONUMUNA DÜŞÜRÜLDÜM"

Anne olduktan sonra ve eşinin kavgasıyla alakalı ilk kez konuşan Aslıhan Doğan Turan şşunları söyledi: "Saf, aldatılan ve bunlara susan kadın konumuna düşürüldüm ama böyle şeyler yok. Arda'ya güvenmeseydim ya da Arda bana güvenmeseydi bu evlilik hiçbir zaman gerçekleşmezdi. İnsanların 'Arda çapkın, Arda şunu yaptı, bunu yaptı' demeleri beni ilgilendirmiyor. Ben kocamın neyi yapıp neyi yapmadığını herkesten iyi biliyorum.

 

"BİZ BİR ARADA TUTAN AŞK VE TUTKU"

Bizi evliliğe götüren, evliliğimizi bozamayan ve evlilik öncesinde de ayrılmalarımıza rağmen tekrar bir araya getiren şey aşktır. Üstüne basa basa söylemek istiyorum, bizi bir arada tutan şey karşılıklı aşk ve tutkudur.

Aslıhan Doğan Turan, Arda Turan'ın Kavgası Hakkında Konuştu: Saf ve Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm
"4'ÜNCÜ ÇOCUĞA KADAR ARA VERMEDEN YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ"

Biz evlenmeden önce Arda derdi ki "Bir gün bir oğlumuz olursa, ben Allah'a söz verdim ve Hz. Hamza'dan dolayı adını Hamza koyacağım. Arda ile ilk çıkmaya başladık ve Arda'ya dedim ki "Ben 4-5 çocuk istiyorum." O da "O zaman benim çok çalışmam lazım" dedi. Hamza'yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz. Arda'nın eli çok açıktır. Allah bozmasın güzel bir kazancı var. Ben eşiyim, yani bana hediye almasından daha doğal ne olabilir ki?"

Kaynak: ihaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
İnşaat maliyet endeksi yüzde 1.47 arttı
EN ÇOK OKUNANLAR