İlişkideki süprizler

Senem, heyecanla anlatmaya başlıyor: "Eşimle, öğle yemeği yediğim bir mekanda tesadüf sonucu tanıştık."


13 Mayıs 2019 10:41

Senem, heyecanla anlatmaya başlıyor: “Eşimle, öğle yemeği yediğim bir mekanda tesadüf sonucu tanıştık. Bundan dört yıl önce nisan ayıydı. Birbirimizi öğle yemekleri esnasında görüp selamlaşıyorduk. Sonra her şey bir anda gelişti, tanışmamızdan beş ay sonra evlendik. Sohbet sırasında evlilik teklifi aldım.” Dört yıldır birlikte olan çift elbette arada tartışıyor. “Tartışmalar her çift arasında olabilir. Önemli olan bu tartışmaların aradaki saygıyı yok etmeden, birbirinin üzerinde üstünlük kurmadan, kimse kimseyi rencide etmeden yapılması. Karşılıklı anlayışımız, kişiliklerimize saygı duymamız ve en önemlisi aramızdaki güçlü sevgi bağı sayesinde bu tarz sorunları kısa sürede tatlıya bağlıyoruz” diyor Senem.

“Unutamadığınız bir 14 Şubat hikayeniz var mı?” sorumuzu şöyle yanıtlıyor: “Eşimle beraber dışarıda akşam yemeği yedik. Yemekte bana kırmızı güllerden oluşan bir buket verdi. Sonra arabaya bindiğimizde arka koltukta kocaman bir paket fark ettim. İçinden, üzerinde ‘seni seviyorum’ yazan kocaman bir kalp yastık çıktı. Harikaydı! Eve vardığımızda eşimde hâlâ bir hareketlilik söz konusuydu. Bir ara yatak odasına gittim, içimden bir ses yastığın altına bakmamı söyledi ve aradığımı buldum! Günün sürprizi kalp kolye! Bu kadar sürprizi bir arada beklemiyordum. Benim için çok hoş bir anı.” Sezgin de, Senem de neşeli ve esprili insanlar ve gün içinde her zaman gülecek, keyif alacak anlar yakaladıklarını belirtiyorlar.

ERKEK ARKADAŞINIZLA ROMANTİK ANLAR YARATIN

“Sezgin geçen yıl marketin sebze reyonunda ilginç şekilli bir patates bulmuş. Patates aynı kalp şeklinde! Bana sürpriz olarak haşlayıp servis yapmak istemiş, ama akşam unutmuş. Birkaç gün sonra sebze sepetine baktığımda gördüm. ‘Sana sürpriz yapacaktım’ dedi. Ben de patatese kıyamadım, hormonlu olabileceğinden pişirmedim, fotoğrafını çektim” diye gülerek anlatıyor Senem komik anısını. “İkimiz de sürprizi seviyoruz. Günün yorgunluğunu atmak adına birbirimize küçük sürprizler hazırladığımız olur. Mesela, bu röportaj biricik Eşim Sezgin’e 14 Şubat sürprizim olacak” diyor Senem.

Kaynak: haberturk / cinsellik

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Seks pozisyonlarını denedi, videosunu canlı yay...
EN ÇOK OKUNANLAR