Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular

Posta gazetesindeki yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...


17 Temmuz 2019 09:34

BÖYLE SORU YOK!
"Maça çıkmak istiyorum"

22 yaşındayım. Performansım iyi. Maça çıkıp gol atmak istiyorum ama stat yok. Stadı bulsak maç yapacak kimse yok. Yardım edin.

CEVAP:

Değerli okurum, vallahi anladım neler olduğunu? Senin performans dediğin hangi alanda? Performans nasıl kanıtlanır, anlamadım. Kendi kendine karne vermişsin, karne pekiyi ama yine sınıfta kalmışsın. Bu nasıl bir şey? Stadlara gelince; sahalar da farklı. Halı, çim, toprak saha. Yavrum, halı saha pahalı. Çim sahalar sahipli. Kaldın toprak sahaya. Gol atacaksın da ‘Maç yapacak kız yok’ diyorsun. Toprak sahaya kim razı olur ki?

"Kız beni evden kovuyor"

27 yaşındayım. Kız arkadaşım da 24 yaşında. Sevgilim ilişkiden sonra beni evden kovuyor. Yol gösterin.

CEVAP:

Değerli okurum, arkadaşın sinirli. Ne umutlarla hazırlanıyor, beklediği hedefe ulaşamıyor. Kısacası orgazm olamıyor okurum. Seni seviyor, ertesi gün de özlüyor. Tek hedef, tek tabanca basıldı tetiğe. 12’den vuramadın, mermi yandan geçti. Kız dellendi. Ya tedavi? İşte kadınların derdi. Bir sorun varsa, nedenini önce kendinize sorun. Unutmayın ki tecrübe en iyi hocadır ancak ücreti fazladır.

"Haplar büyütür mü?"

28 yaşındayım, nişanlıyım. Penisim 12 santim. Eşimi mutlu etmek istiyorum. Hap ve pompa penisi büyütür mü?

CEVAP:

Değerli okurum, hap, pompa, ilaç mübareği büyütmüyor. Ne kadar beslersen besle, iştahı kadar yiyor. Kolundan tutsan, çekip uzatsan “Olmaz” diye direniyor. Çok üstüne düşersen kaçıp yuvasına siniyor. Eşini mutlu etmek istiyorsan, bunu santimlerle değerlendirme. Bu işe ruhtan başlayalım. Eşini ilk günden seks kazanında haşlamayalım. Çünkü o önce senin yüreğine ve beynine bakacak. Her bulduğu iyi modeli madalya gibi göğsüne takacak, inan bana penisinin boyunun farkında bile olmayacak.

"Erken boşalıyor"

Erkek arkadaşım erken boşalıyor. Hiçbir şey anlamıyorum. Tecrübesizim diye benimle dalga geçiyor. Bana “Sorun sende, dışarıda uzun sürüyor” diyor. Bu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Acaba sorun bende mi?

CEVAP:

Sevgili okurum, sende ne sorun olsun ki? Dışarıda uzun sürüyormuş (doğruysa) diyelim ki öyle seni görünce heyecanlanıyor. Heyecanları kontrol altına alamıyor. Kendine toz kondurma. Erkekler çoğu zaman böyledir. Cinsel konuda herhangi bir şey için hemen kadınları suçluyorlar. Erkek toplumun erkek insanları, ister istemez biraz katı ve bencil oluyorlar.

"Birlikte olamadık"

28 yaşındayım. 1 yıllık evliyim ama ilişkiye giremedik. Bende erken boşalma var. Ne yapmalıyım? Eşimi kadın doğum uzmanına götürdüm “Hiçbir sorun yok” dedi. Psikolog da “Korku olabilir” dedi. Ne olur bize yardım edin.

CEVAP:

Değerli okurum, Türkiye’nin baş belası vajinismusu tarif ediyorsun. Vajina kasları düz kas dediğimiz türden olduğundan iradeye bağlı olarak çalışmıyor. Kapısını kapatmışsa açılmıyor. Tedavisi olan bir sorun, daha fazla zaman kaybetmeyin.

"Güvensizim"

19 yaşındayım. Penisim 10 santim, yetersiz geliyor. Kız arkadaşımla ilişkiye girmekten çekiniyorum. Bu bende güvensizlik yaratıyor. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP:

Değerli okurum, uzmanlık bir işin yok. Eğer kiloluysan, kasık yağı birikimin varsa, penis 1-2 santim içeride kalır. Ama 10 santimlik penis işlevini görür. Herkesi mutlu eder.

"Zevk alıyorum"

30 yaşında kadınım. Ben ilişkiye girince hemen boşalamıyorum. Partnerim de boşalmamı beklediği için adeta eziyet çekiyor. Çok zevk alıyorum ama bir türlü boşalamıyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

CEVAP:

Değerli okurum, çok dert edecek bir sorun değil. Kadınların organik yapısı genellikle böyle. Yani ruh yapısıyla organdan gelen sinirlerin algılama frekansları örtüşmüyor. Bu da bir kusur değil. Ama bu sırada klitoris zevkini devreye sokmak ya da fantezilerinizi seçip ona göre değerlendirmek işe yarayacaktır.

"Kız dalga geçiyor"

29 yaşındayım. Cinsel organım 6 santim. Kız arkadaşım dalga geçiyor. Çok utanıyorum.

CEVAP:

Değerli okurum, operasyonla 1-2 santim büyüyeceğine inanıyorum. Başka teknik yardımlar da olabilir. Çoğu zaman sizlerin söylediğiniz sayılar gerçekle bağdaşmıyor. Yani ölçüm biz doktorların denetiminden geçmeli.

 

 

 

 

Kaynak: posta

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
İrem Sak o mesajları ifşa etti
EN ÇOK OKUNANLAR