Yatak görüntüleri sızan pop yıldızından şok karar!

Ülkesinde ünlü bir pop yıldızı olan 30 yaşındaki şarkıcı, çıplak pozları ve yatak görüntüleri sızdırılınca hayranlarını şoke eden bir karar aldı.

06 Kasım 2019 Çarşamba 11:48 | Son Güncelleme: 06 Kasım 2019 Çarşamba 14:30
Yatak görüntüleri sızan pop yıldızından şok karar!

Pakistan'ın en ünlü pop yıldızlarından biri olan Rabi Pirzada, hayranlarını şoke eden bir karar aldı.

30 yaşındaki pop şarkıcısı, sosyal medyada paylaştığı mesajla hayranlarından kendisini affetmelerini istedi.

Ünlü şarkıcı, çıplak fotoğraflarının ve yatak görüntülerinin internete sızdırılmasının ardından bu kararı aldığını duyurdu.

Rabi Pirzada'nın uygunsuz görüntülerinin internete nasıl sızdırıldığı kesin olarak bilinmiyor.

Ancak şarkıcının kıskanç eski sevgilisinin, kendisinden intikam almak için bu yolu seçmiş olabileceği iddialar arasında.

Politik düşüncelerini dile getirmekten çekinmeyen şarkıcının bu sebeple hacker'ların kurbanı olmuş olması da bir başka iddia.

Ünlü şarkıcı, daha önce yaptığı bir açıklamada Hindistan Başbakanı Modi'nin hükümetinin Cammu Keşmir'in özel statüsünü kaldırmasını eleştirmişti.

Siber saldırı sonrasında yatak görüntülerinin sızdırılmasının bir nedeninin de, şarkıcının bu çıkışları olabileceği konuşuluyor.

Geçen hafta #RabiPirzada hashtag'i ülke çapında trend olurken, şarkıcının görüntüleri de ülke çapına yayılmıştı.

30 yaşındaki şarkıcı, görüntülerin yayılmasından sonra özel hayatının ihlal edildiği gerekçesiyle Pakistan Federal Soruşturma Bürosu'na şikayette bulunmuştu.

Telefonunu yetkililere teslim eden pop şarkıcısı, görüntülerini sızdıran hacker'ların bir an önce ortaya çıkarılmasını ve yakalamasını istedi.

 

Kaynak: Milliyet