Kim Kardashian ve Kanye West'in 'elbise' tartışması

Bu yıl mayıs ayında gerçekleşen MET Gala öncesinde Kim Kardashian ile kocası Kanye West'in, ünlü yıldızın 'seksi elbise'si nedeniyle tartıştığı ortaya çıktı.

15 Ekim 2019 Salı 09:47 | Son Güncelleme: 15 Ekim 2019 Salı 09:51
Kim Kardashian ve Kanye West'in 'elbise' tartışması

Her adımlarıyla magazin gündemine damga vuran Kardashian-Jenner ailesinin hayatlarından kesitler sunan reality şov Keeping Up With The Kardashians, yeni bölümüyle olay yarattı.

Şovun fragmanı, magazin figürü Kim Kardashian ile rap şarkıcısı kocası Kanye West arasındaki bir tartışmayı gözler önüne serdi.

Kim Kardashian ile kocası Kanye West arasında, MET Gala öncesi ünlü yıldızın kıyafeti yüzünden bir gerilim yaşandı.

Bu yıl, MET Gala gecesinde Thierry Mugler imzasını taşıyan cesur bir elbise giyen Kim Kardashian, hazırlıkların son aşamasında Kanye West'ten hiç beklemediği bir tepki gördü.

Kardashian'ın kıyafetini ve o kıyafeti daha iyi taşımak için korse giydiğini gören 42 yaşındaki Kanye West "Senin seksi fotoğrafların benim ruhumu etkiliyor" dedi.

West bu konu hakkındaki düşüncesini de "Bütün bu kızlara baktığımda ve sonra da karıma baktığımda şöyle düşünüyorum: "Benim karım da diğerleri gibi vücudunu göstermek zorunda!"

Kim Kardashian, o gece giydiği kıyafeti üzerinde kusursuz taşıyabilmek için 8 ay boyunca provalara gitmiş ve kilosunu korumak için ekstra çaba harcamıştı.

38 yaşındaki Kim, ayrıca o gece için özel bir korse giymişti.

 

KIM KARDASHIAN'IN EN ÜNLÜ SELFİELERİ - TIKLA