Angelina Jolie'den Brad Pitt'e çıplak protesto!

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, bir dergi için kamera karşısına geçti. Dergi için çıplak pozlar veren Jolie, "Brad'i protesto etmek için soyundum" dedi.

07 Kasım 2019 Perşembe 14:16 | Son Güncelleme: 07 Kasım 2019 Perşembe 14:18
Angelina Jolie'den Brad Pitt'e çıplak protesto!

Ünlü oyuncu Angelina Jolie, Solve Sundsbo’nun çektiği fotoğraflarla Harper’s Bazaar dergisine kapak oldu. Jolie, dergi için birbirinden iddialı pozlar verdi.

Röportajda Brad Pitt ile ilgili de konuşan Jolie, "Çocuklarım 18 yaşına girer girmez farklı ülkelerde yaşamayı çok istiyorum ama şu anda babaları nerede yaşamayı seçiyorsa ben de o ülkede yaşamak durumundayım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Angelina Jolie'nin dergiye verdiği çıplak pozu Brad Pitt'i protesto etmek için verdiği konuşuluyor.

Angelina Jolie, 2014 yılında evlendiği aktör Brad Pitt'ten 2016 yılında boşanmıştı. Çiftin ayrılık nedeniyle ilgili pek çok iddia atılmıştı.

42 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, Awards Chatter'a verdiği röportajda "yaşanmışlıkların" Brad Pitt ile ayrılmalarına sebep olduğunu itiraf etmişti.

Jolie, ayrılığa giden uzun süreci şöyle anlatmıştı:

Geçtiğimiz 10 yıl içinde önce annemi kanserden kaybettim. Sonra kendim kanser korkusu yaşadım. Bu yüzden önce göğüslerimi, sonra yumurtalıklarımı ve rahmimi aldırdım. Bütün bu süreç gerçekten çok zordu. Söylemesi bile kalp kırıcı ama tüm bu yaşananlar bizim Brad ile yollarımızı ayırmamıza neden oldu.

Jolie, Pitt ile birlikte kamera karşısına geçtikleri By the Sea adlı filmin ilişkilerini düzeltmek için son bir şans olduğunu ama bunu da kaçırdıklarını belirtmişti.

 

 

Kaynak: (Habertürk)