Hatice: Kocam öldükten sonra kafayı yedim

Gelin-Damat Fashion Day Fuarı'nda podyuma çıkan Hatice, modacı Muammer Ketenci'nin defilesinde mankenlik yaptığı sırada kalçasını açarak herkesi şoke etmişti.


18 Mart 2019 16:32

Taşıdığı kıyafetin etek kısmını kaldırarak kalçalarını gösteren 40 yaşındaki türkücü, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

"BACAK BOYUM UZUN OLUNCA..."
Hakkında tazminat ve 'dayatma' davası açılacağı haberleri basına yansıyan şarkıcı, Muammer Ketenci'nin yaptığı hareketle ilgili bilgisi olduğunu söyledi: Ben Muammer’e söyledim, ‘Benim kafamda böyle böyle bir şey var , yapacağım’ dedim. Espri yaptığımı düşünmüş olabilir. Bacak boyum uzun olunca, biraz fazla açılmış olabilir kusura bakmasınlar.

"POPOMU AÇTIM, BİRAZ FAZLA KAÇMIŞ OLABİLİR"
Ünlü şarkıcı, "Evet, popomu açtım biraz da fazla kaçmış olabilir ama benim amacım mesaj vermekti. Mesajımı da verdim. Herkesin de bilgisi vardı. Beni üzen olay annenim bana küsmesi" dedi.

"Benim o hareketi yapmamdaki amaç çok çok farklıydı, biraz basın için yaptım onu. 8 Mart Kadınlar Günü için video hazırladım kimse oralı olmadı."

TIKLANMA REKORU!
"Bana dava açsınlar, gülüyorum. Ucuz buldukları hareket tıklanma rekoru kırdı. 2 milyonun üzerinde izlendi. Oraya gelen halkta destek verdi, alkışladı."

"EVLİ ADAMLARLA OLUP..."
"Bu podyumda neler neler oldu zamanında. Bunlar hiç gündeme gelmedi. Sanat camiasında olan bazı arkadaşların yorumlarına baktım evli barklı adamlarla olup, biraz daha güzel yaşamak için bedenini kullanan insanlarsınız. Biraz kendinize bakın ondan sonra bana laf söyleyin."

"ANNEME KÜFÜR ETTİLER"
"Eleştirinin bir çizgisi olması lazım. Benim anneme küfür ettiler çok fena kafayı taktığım bir kişi var ona dava açacağım.Annem bana kızmış, konuşmuyor benimle."

"BİRAZ DELİYİM"
"Ben hep böyleydim, insanlar ‘Hatice evliyken, böyle değildi’ diyorlar. Ben hep böyleydim biraz deliyim." 'Ben evli adamlarla mı beraber oldum, bedenimi para için mi sattım?' soruyorum sizlere."

"Bana estetik geldi o görüntü. Yaptığım hareketten pişman değilim, yapmam gerekiyordu yaptım."

"KOCAMA YAKIŞIR BİR EŞ OLDUM"
"Eşim öldükten sonra kafayı yedim belki de. Saçımla oynadım, burnumla oynadım. Pişmanlıklarım da oldu ama arkama dönüp baktığımda ‘Keşke şunu yapmasaydım’ demedim. Ben kocama yakışır bir eş oldum. Kocam benden razı gitti, kendi ellerimle toprağa verdim."

UZMAN ERBAŞ OLMAK İSTEYENLER! ŞARTLAR BELLİ OLDU - TIKLA

"KAFAMDAN VURULMUŞA DÖNDÜM"
Hatice'yi defilesinde podyuma çıkaran modacı Muammer Ketenci, magazin gündemine bomba gibi düşen olayla ilgili, "Ben o an orada değildim. O hareketi yapacağımdan haberim yoktu. Kafamdan vurulmuşa döndüm. O günden beri rahatsızım. Hatice'yi provaya geldiğinde uyardım" ifadelerini kullanmıştı.

OLAY KALÇA YORUMU!
Sosyal medya paylaşımları ve kalçası hakkında yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Hatice, eski bir futbolcu hakkında yaptığı kalça yorumuyla da olay yaratmıştı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, David Beckham'ın takım elbiseli fotoğrafını paylaşarak, İngiliz yıldızın taktığı saatin ne kadar güzel olduğuna vurgu yapmıştı. Beckham paylaşımını gören Hatice, yine rahat durmamış ve yaptığı yorumla herkesi şaşırtmıştı.

"POPOSU ÇOK HOŞ"
Ünlü şarkıcı, "David Beckham'ın saati çok iyi değil mi ya" yorumuna, "Kesinlikle poposu çok hoş" karşılığını vermişti.

"KALÇALARIM GERÇEK"
Hatice, geçtiğimiz aylarda Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programında yaptığı açıklama ile dikkat çekmişti: Benim kalçalarım gerçek. Sosyal medyadan sürekli, 'Poponuz çok güzel, poponuzu nerede yaptırdınız?' şeklinde sorular geliyor. 'Bir yerde yaptırmadım, sporla yapılan bir şey. Gel seni de çalıştırayım' diyorum takipçilerime.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a dikkat çe...
EN ÇOK OKUNANLAR