Hamile kalmayı kolaylaştıran seks pozisyonları

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler bu haberimiz tam size göre! Cinsel ilişkide uygulayacağınız bir takım pozisyonlar hamileliği kolaylaştırabiliyormuş.


16 Mayıs 2017 12:50

Çocuk sahibi olmak için uğraşan çiftler vardır. Bazı çiftler çok fazla istedikleri halde bir türlü çocuk sahibi olamazlar. Uzmanlara göre bunun nedeni ilişki sırasında uygulamış olduğunuz seks pozisyonu olabilir.

En son yapılan araştırmalara göre hamileliğin rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ilişki pozisyonları ortaya çıktı. Neler olduğunu merak etmeye başladıysanız hemen açıklayalım…

İşte hamile kalmayı kolaylaştıracak pozisyonlar…

Misyoner pozisyonu

Erkeğin üstte olduğu bu pozisyonda spermlerin rahme ulaşması daha kolay oluyor.  Hamilelik şartını daha fazla arttırmak istiyorsanız bu pozisyonda belinizin altına bir yastık koyarak şansınızı daha da artırabilirsiniz. Ancak spermin rahme girmesi için hemen ayağa kalkmamalı bir süre beklemelisiniz.

Kaşık pozisyonu

Gebe kalmak için size yardımcı olacak diğer pozisyonda kaşık pozisyonudur.  Bu pozisyonda da spermlerin rahme ulaşması daha kolay olduğu için hamile kalma oranınız artmaktadır. Birleşme tamamlandıktan sonra hamilelik şansınızı arttırmak için yine belinizin altına bir yastık kıyarak belli bir süre bekleyebilirsiniz.

Nirvana pozisyonu

Bu pozisyonda kadın sırt üstü olarak yatar. Erkek ise kadının üzerine uzanarak kadının bacaklarını iki yana açar.  Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevkli hale getirebilir.

Aşk üçgeni

Bu pozisyon klais misyoner pozisyonuna benzemesine rağmen biraz farklıdır.  Bu pozisyonda kadın sırt üstü yatar ancak erkek dizlerinin üzerinde durur.  Kadın kalçasını yukarı kaldırarak birleşme sağlanır. Erkek genellikle sabit durur. Birleşmeyi kadın sağlayacağı için kontrol tamamen kadının elindedir.


İlgili Haberler

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Meral Akşener seçim startını verdi
EN ÇOK OKUNANLAR