Halle Berry küvette

Ünlü Hollywood yıldızı Halle Berry sosyal medya hesabından paylaştığı cesur karelerle takipçilerini heyecanlandırdı.


23 Nisan 2019 14:08

Özellikle bir dönem yüksek bütçeli filmlerin aranılan yüzlerinden olan Halle Berry şimdilerde fazlaca ortalarda görünmese de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. 52 yaşındaki oyuncu ilerleyen yaşına rağmen çekici fiziğini korumayı başardığını yaptığı sosyal medya paylaşımıyla gösterdi.

Geçtiğimiz hafta çıplak vücudu üzerine giydiği kot montla çekilmiş bir karesini hesabından paylaşan Berry, bundan bir gün önce de küvette yıkanırken çekilmiş bir karesini paylaştı. Köpüklerle üzerini örten oyuncunun bu karesi 200 bine yakın beğeni aldı.

Halle Berry dövmesini çıplak bir şekilde tanıttı

Oyuncu Halle Berry sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem yeni dövmesini gösterdi hem de etkileyici fiziğini muhafaza ettiğini eşe dosta açıklamış oldu.

Geride bıraktığımız pazartesi günü, oyuncu Halle Berry Instagram’da yayınladığı bir fotoğrafla omurgasının üzerinde yaptırdığı yeni sırt dövmesini gösterdi. Üzerinde ışıl ışıl parlayan payetli bir etek dışında bir şey olmayan 52 yaşındaki oyuncu Berry, bir yandan mutfakta yumurta kırarken bir yandan da yeni sırt dövmesini gösterdi.

‘Deniz kızı olmadığımı kim söyledi’ notuyla paylaştığı fotoğrafına çok sayıda yorum alan film yıldızı Halle Berry böylelikle yeni dövmesini de görücüye çıkarmış oldu.

UNUTULMAYAN SEVİŞME SAHNELERİ - TIKLA

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Anne Marie, 5 günlük tatil için 11 bin 500 Euro...
EN ÇOK OKUNANLAR