Futbolcu Mauro Icardi'den evliliği hakkında çok konuşulacak itiraflar

Paris Saint Germain'in Inter'den kiraladığı Arjantinli santrfor Mauro Icardi, seksi model Wanda Nara'yla olan evliliği üzerine çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

24 Eylül 2019 09:58
Futbolcu Mauro Icardi'den evliliği hakkında çok konuşulacak itiraflar

Paris Saint Germain'in Arjantinli santrforu Mauro Icardi'nin Sampdoria'dan takım arkadaşı Maxi Lopez'in eski eşi olan Wanda Nara ile ilişki yaşaması uzun süre magazin basınının gündemini meşgul etmişti.

 

DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

32 yaşındaki seksi modelle 2014 yılından bu yana evli olan ve iki çocuğu bulunan golcü futbolcu, aynı zamanda menajerliğini yürüten Wanda ile ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Fransız televizyonu Canal Plus'ün sorularını yanıtlayan yıldız isim, yaşadıkları ilişkinin normal olmadığını ancak Wanda'ya ilk görüşte aşık olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı:

 

"İlişkimizi en iyi şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Çünkü birbirimize aşığız. Hiç kimse kalbini kaptıracağı kişiyi seçemez. Bizim de başımıza böyle bir şey geldi."

 

"Wanda'yı menajerim olarak belirlerken ikinci kez düşünmedim. Bu noktada ailemiz ve geleceğim için harika bir karar aldığıma inanıyorum. Kadınlar ve erkeklere aynı şekilde yaklaşan biriyim. Bu nedenle hem kızlarımıza hem de Wanda'nın bir önceki evliliğinden olan oğullarımıza çok iyi bakıyorum."

 

 

 

 

 

Kaynak: medyafare

Futbolcu Mauro Icardİ