Demi Moore'dan eski eşiyle ilgili şaşırtan iddialar

Bir zamanların gözde çiftlerinden olan Demi Moore ve Ashton Kutcher'ın evliliğiyle ilgili sırlar Moore'un yazdığı kitapla birlikte ortaya çıktı. Demi Moore kitabında eski eşiyle ilgili çarpıcı iddialar ortaya atıyor...

21 Eylül 2019 Cumartesi 09:45 | Son Güncelleme: 21 Eylül 2019 Cumartesi 10:06
Demi Moore'dan eski eşiyle ilgili şaşırtan iddialar

56 yaşındaki Moore, bir süre önce piyasaya çıkan Inside Out adlı kitabında 15 yaşında tecavüze uğradığını da anlattı, çok severek evlendiği Ashton Kutcher'ın kendisini aldattığını, üstelik üçlü ilişkiye girmeye zorladığını da.

Bruce Willis ile evliliğinden üç tane kız çocuğu sahibi olan Demi Moore, daha sonra kendisinden 15 yaş genç olan Ashton Kutcher ile evlenmişti.

 

Önceleri gayet iyi giden evlilikleri Kutcher'ın aldattığının anlaşılmasından sonra çatırdadı ve sonunda da bitti. Moore ve Kutcher özel hayatlarını gözlerden uzak yaşıyorlardı. Ancak ünlü oyuncu piyasaya çıkan kitabında geçmişle ilgili hiçbir şeyi gizlemeden anlatıyor.

Moore'un anlattığına göre Kutcher kendisini Brittney Jones ve Sara Leal adlı iki kadınla aldattı. Hatta cinsel yaşamlarını renklendirmek için üçlü ilişkiye girmeleri için de Moore'u zorladı. Moore, bunu kabul etmediğini de kitabında anlattı.

 

Demi Moore, Kuther ile evliyken hamile kaldığını ancak bebeğini altı aylıkken düşürdüğünü de açıkladı.

 

Moore, ilk evliliğini 1980 ile 85 arasında soyadını hala taşıdığı Freddy Moore ile yaptı. Daha sonra 1987 ile 2000 arasında Bruce Willis ile evli kaldı. Ashton Kutcher ile evliliği ile 2005 ile 2013 arasında sürdü. Ashton Kutcher, Moore'dan iki yıl sonra Mila Kunis ile evlendi. Çiftin iki çocuğu bulunuyor.

Kaynak: posta

Demi Moore