Güzel Büyücü Katherine Waterston

Ünlü oyuncu Katherine Waterston, Fantastik Canavarlar filminde canlandırdığı ‘Porpentina Goldstei’ karakteriyle sinema dünyasındaki yükselişini sürdürdü…


12 Ocak 2019 11:25

AİLEDEN GELİYOR

FANTASTİK Canavarlar filminin güzel oyuncusu Katherine Waterston, İngiltere'nin başkenti Londra'da Amerikalı model Lynn Louisa Woodruff ve aktör Sam Waterston'ın kızı olarak dünyaya geldi. Kız kardeşi Elisabeth Waterston aktris, erkek kardeşi Graham Waterston ise yönetmendir. Babasının bir önceki evliliğinden olan üvey kardeşi James Waterston da aktörlük yapmaktadır. Çocukluğundan beri oyunculuk yapmak isteyen Katherine, ilk olarak tiyatro oyunlarında yer aldı.

ÖN PLANA ÇIKTI

GÜZEL oyuncunun sinemaya adım atışı ise başlaması 2007 yapımı Michael Clayton filmiyle oldu. Sonrasında birçok filmde yan rollerde yan aldı. Katherine, Steve Jobs, Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar, Yaratık: Covenant, Şanslı Logan gibi yapımlardaki performansıyla ön plana çıktı. Fantastik Canavarlar filminin güzel büyücüsü Waterston, serinin sonraki filmlerinde de Porpentina Goldstein karakterini canlandırmaya devam etti.

Kaynak: Büşra Özertan - Şok Gazetesi

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Süleyman Soylu gidiyor mu? Abdulkadir Selvi açı...
EN ÇOK OKUNANLAR