Gigi Hadid'in hastalığının adını açıkladı

22 yaşındaki süper model Gigi Hadid sürekli olarak zayıflığı hakkında yapılan yorumlara dayanamadı ve hastalığını açıkladı!


17 Şubat 2018 13:06

22 yaşındaki genç model Gigi Hadid sürekli olarak zayıflığı hakkında yapılan yorumlara daha fazla dayanamadı ve zayıflığının nedenini ''Haşimato'' hastalığı olduğunu belirtti!

Hastalığı nedeni ile tedavi için kullandığı ilaçlar kendisini zayıflattığını açıklayan Gigi Hadid ilaçların yan etkisi olarak ve hastalığının nedeni olan kilo kaybı yaşaması ve depresyon yaşamasına neden olduğunu belirtti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

ABD'li güzel model kendisini zayıflığı hakkında eleştirenlere 17 yaşından beri 'Haşimato' hastalığı ile mücadele ettiğini ve şuan 22 yaşında olduğunu söyleyen Hadid, ''Kullandığım ilaçlar nedeniyle bedenimde değişiklikler oluyor. Bunu bildikleri halde beni eleştirenler artık susmalı'' diyerek sert çıkıştı.

Modelliğe başladığı zaman dilimi ile şu anki halini kıyaslanırsa elmaelma.com'un haberine göre Gigi Hadid'in kilo farkı gözlemlenebiliyor.

HAŞİMATO NEDİR?

Trioit bezlerinin, yani kişinin koruma mekanizmasını, tiroit dokusunu yabancı olarak algılamasıyla ortaya çıkan bir triot hastalığıdır. Bu hastalık zamanla trioit hormon yetmezliğine neden olabilmektedir.

HAŞİMATONUN BELİRTİLERİ NELERDİR?

Sürekli olarak kilo alma, cilt kuruluğu, çok çabuk üşüme, yorunguk ve hasizlik, kramplar, ses düzeyinde değişiklik, kabızlık.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR