Gigi Hadid güzellik sırrını açıkladı

Doğal güzelliği ve stiliyle dikkat çeken yeni dönem mankenlerden Gigi Hadid, bir röportajında güzellik sırlarını açıkladı. 22 yaşındaki dünyaca ünlü model özgüveninin sırrının güzel kokmak olduğunu söyledi.


16 Temmuz 2017 17:36

Son dönemde podyum camiasının en dikkat çeken yüzlerinden birisi hiç şüphesiz Gigi Hadid. Filistinli mülteci babanın kızı olan 22 yaşındaki manken, özgüveninin sırrını açıkladı.

Güzel kokmayı çok önemsediğini belirten Hadid, “Kendime güvenimin en önemli faktörlerinden biri parfüm” dedi. Kardeşi Bella Hadid’in müslüman olduğunu açıkladığı Gigi Hadid, stil, güzellik ve podyuma dair sorulara şu şekilde cevap verdi.

Kendi stilinizi nasıl tanımlarsınız?

Şık ve rahat. Özel günlerde süslenmeye bayılıyorum ama normal bir günde rahat olan kıyafetler her zaman tercihim oluyor. Stilimde hem büyüdüğüm Kaliforniya'nın hem de şu anda yaşadığım New York'un etkilerinin olduğunu söyleyebilirim.

Herkesin gardırobunda mutlaka neler olmalı?

Vücuduna kusursuz bir şekilde oturan bir kotunun ve harika bir çift botunun olması gerektiğini düşünüyorum.

Yürüdüğünüz podyumlardan en çok hangisini sevdiniz?

Chanel en sevdiğim defile oldu. Sadece hayatımın ve kariyerimin en önemli anlarından biri olması değil, aynı zamanda eğlenebildiğim ve gösterinin güzelliğini benimseyebilmiş olmamla da alakalı. Çünkü her şey oldukça organize, profesyonel ve stressiz bir şekilde ilerliyordu.

Modada en büyük esin kaynağınız nelerdir?

Sadece ilham olarak değil aynı zamanda bana yol göstermesi ve moda kariyerimi her zaman desteklemesi sebebiyle Carine Roitfeld benim en büyük esin kaynaklarından biridir. Modayla kendini o kadar tasasız ve çekici bir şekilde ifade ediyor ki; insanların kişisel stilleri ne olursa olsun, onu mutlaka örnek alması gerektiğine inanıyorum. Tanıştığımız andan itibaren beni kanatlarının altına aldı. Bana o kadar çok şey öğretti ve karşıma o kadar doğru fırsatların çıkmasını sağladı ki yaptıklarından dolayı ona ne kadar teşekkür etsem az. Şu an olduğum yerdeysem, hepsi onun yardımları sayesinde..

Bir kadını güzel yapan şey nedir?

Özgüveni. Ben abartılı giyinmeyi sevmem. Uykuma ve temizliğe dikkat ediyorum. Abartılı makyajdan kaçınıyorum.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Sözcü


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR