Gerçek mesleği herkesi şaşırtıyor!

İnstagram'da Femme Felis adıyla yaptığı paylaşımlarla herkesi kendisine hayran bırakan Türk kızı makine mühendisliği ve fitness modelliği yapıyor.


16 Ekim 2018 12:06

İnstagram'da Femme Felis adıyla yaptığı paylaşımlarla herkesi kendisine hayran bırakan Türk kızı makine mühendisliği ve fitness modelliği yapıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

İnstagram'ın Türk Kraliçesi Femme Felis Kimdir?
İnstagramda paylaştığı iddalı ve cesur fotoğraflarıyla bu sıralar herkesin ilgisini üstüne topluyor türk kızı Femme Felis.Türk kızının paylaştıkları rekabet yaratacağa benziyor.

İnstagramda paylaştığı iddalı ve cesur fotoğraflarıyla bu sıralar herkesin ilgisini üstüne topluyor türk kızı Femme Felis. Türk kızının paylaştıkları rekabet yaratacağa benziyor.Üstelik kısa bir sürede instagramı sallayan, 513 bin takipçiye ulaşmış olan Femme Felis'in gerçek mesleği ise duyanları hayrete düşürüyor.

Gerçek mesleği makine mühendisliği olan güzeller güzeli sosyal medya fenomeni, zamanını daha çok fitness modelliğine ayırıyor. Peki kısa sürede bu kadar beğeni toplayamayı başaran Femme Felis kimdir? Gelin birlikte kısaca tanıyalım.

İstanbulda doğup büyüdü Femme Felis ve bir fitness modeli... Egzersiz programlarını,vücudunun fotoğraflarını ve videolarını tüm dünyayla paylaşarak dünyadaki hayranlarına ilham vermeyi başardı. Güzel Makine mühendisi Femme ilk kez 2016 yılının başında instagramda farkedildi ve o günden sonra takipçi kitleleri tarafından akıllara kazınmayı başardı.

Sizleri o çekici vücudunu neye borçlu olduğu hakkında bilgilendiricek olursak kendisi spor salonunda düzenli olarak egzersiz yapıyor,ağırlık kaldırıyor ve 5-6 gün kardiyo çalışıyor.En sevdiği egzersizin dünya üzerinde en çok tanınan squat ve deadlift olduğunu dile getiriyor.

Beslenme konusuna gelicek olursak temelinde yağsız proteinler ve sebzeler olan sıkı bir diyet uyguluyor.Karbonhidrat alımını çok düşük tutmayı hedefliyor ve yeşil çayın büyük bir hayranı olduğu dillere getiriliyor.Femme'nin kahvaltıda en sevdiği şey ise yumurtaymış.

Sosyal medyayı sallamayı başaran, asıl mesleği makine mühendisliği olan ve fitness modelliği yapan türk kızı femme felis bakalım ilerleyen günlerde kraliçeliğini devam ettirmeyi başarabilecek mi?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
BDDK'dan döviz alımına yeni kural
EN ÇOK OKUNANLAR