GELİYORLAR!

Evrende yalnız mıyız, değil miyiz sorusu hala güncelliğini koruyor. UFO bilimciler bunun aksini iddia etse de bugüne kadar kanıtlanmış bir uzaylı varlığı tespit edilemedi. Ama birer yıl arayla önce 94 ışık yılı öteden, geçtiğimiz günlerde de 11 ışık yılı öteden gelen garip mesajlar, ‘Geliyorlar’ yorumlarına neden oldu!..


17 Temmuz 2017 09:37

UZAY ve gökyüzü on binlerce yıldır insanlık için gizemli cazibesini koruyor. Gökbilimi geliştiğinden bu yana akıllardaki en büyük soru “Acaba evrende yalnız mıyız?” Bugüne kadar yaşanan sayısız UFO ziyareti iddiaları, Amerika’nın gizemli 51’inci bölge araştırmaları, uzaylı otopsisi görüntüleri, bilim kurgu filmleri hep bu gizemi tetikliyor insanda. Uzaya gönderilen çeşitli araçlarla güneş sistemimizdeki komşu gezegenler araştırılabiliyor ama henüz galaksiler arası uzay yolculuğu gerçekleştirilemediği için dünyaya benzeyen gezegenlerde bir yaşam varlığı tespit edilmiş değil

GARİP MESAJLAR!

TÜM bu araştırmalar sürerken geçen yıl 94 ışık yılı öteden geldiği belirlenen garip sinyaller bir anda uzay bilimcilerin umudunu artırdı. Astronomlar, sinyallerin “Dünya dışı zeka için güçlü bir aday” diye nitelediği HD 16459 adlı yıldızın yakınlarından geldiğini belirtti. Bu çok sinyal, insanlıktan en az 1000 kat güçlü bir teknolojiye sahip olan 2. tip bir uygarlıktan geliyor. Son olarak Ross 128 isimli bir cüce yıldızdan gelen mesajlar, Porto Riko Üniversitesi’nde görevli astrobiyolog Abel Mendez’i şaşkına çevirdi. Mendez, “Sinyaller periyodik olarak geliyor. Uzaylılar olabilir. Geliyorlar” dedi.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Metisha Schaefer araya girdi
EN ÇOK OKUNANLAR