Galatasaray'dan 6 milyon Euro resti!

Galatasaray yönetimi Çaykur Rizespor'a Vedat Muriqi konusunda rest çekti. Galatasaray oyuncu için 15 Temmuz'a kadar süre verilirse 6 milyon Euro vermeye hazır olduklarını iletti. Hatta Albayrak bu tarihe kadar eğer bu bu bonservisi ödeyecek takım olursa Çaykur Rizespor'un Vedat Muriqi'yi satabileceğini iletti.

14 Haziran 2019 Cuma 09:21 | Son Güncelleme: 14 Haziran 2019 Cuma 09:21
Galatasaray'dan 6 milyon Euro resti!

Abdürrahim Albayrak’ın uyarısı sonrasında Çaykur Rizespor yönetimi Vedat Muriqi konusunda sessizliğe gömüldü... bu sessizlik ortamında Albayrak’ın memleketi Rize’ye giderek burada Rizesporlu yöneticilerle bir araya geldiği bildirildi. Albayrak’ın, ''Vedat için 6 milyon Euro’ya çıkacağız… ama Diagne’yi satmak zorundayız. Vedat’ı hoca da çok istiyor'' dedi.


Abdürrahim Albayrak ayrıca, ''Vedat konusunda 15 Temmuz’a kadar bize süre verin. O süreçte görüşmelere devam edin, 6 milyon Euro’nun üzerinde teklif bulursanız satın. Hatta ciddiyetimizi anlamanız için ön protokol bile imzalamayı hazırız'' teklifi yaptı.

UEFA ile imzalanan yapılandırma anlaşması kapsamında satmadan oyuncu alamayacak olan Galatasaray, riske girmek istemiyor.

Kaynak: fotospor

galatasaray