Film vaadiyle kaçırılan manken konuştu

İtalya'da film vaadiyle kaçırılan İngiliz manken Chloe Ayling, “Beni kaplanlara yem etmekle tehdit ettiler” dedi.


08 Ağustos 2017 12:46

Film vaadiyle kandırılan ve buluştuğu iş adamları tarafından kaçırılan İngiliz mankenin, kimliği ve fotoğrafları ortaya çıktı. Genç kadının 20 yaşındaki Chloe Ayling olduğu anlaşıldı.

11 Temmuz’da Milano'ya getirilen ve daha sonra bayıltılarak kaçırılan İngiliz model, yaşadıklarını şöyle anlattı:
"Siyah eldiven giyen biri bir eliyle boğazımı tuttu, diğeriyle çığlık atmamam için ağzımı kapattı. Siyah kar maskesi giyen bir diğer kişi ise sağ koluma şiringayla ilaç enjekte etti. Kendime geldiğimde bir aracın bagajında bir bavulun içinde olduğumu fark ettim. Köy evinde hayatımın en kötü anlarını geçirdim. Her saniye, her dakika ve her saat hayatımdan endişe ettim."

Açık artırmada satılmakla tehdit edilen Ayling, "5 yılda 15 milyon Euro para kazandıklarını söylediler. Arapların satın aldıkları kadınlardan sıkıldıklarında kaplanlara yem yaptığını da söyleyerek beni korkuttular” dedi.

Ayling’in bir çocuk annesi olduğunu öğrenen ‘Black Death’ adlı çete üyeleri, örgütün ‘anneleri kaçırmayın’ kuralı olduğu gerekçesiyle İngiliz mankeni serbest bırakmıştı. Polonya asıllı İngiliz Lukasz Herba tarafından kaçırılan Ayling, internet üzerinden 350 bin dolara satılmak için pazarlanmıştı. (NTV)

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Karamollaoğlu: Adalet olmadan bu ülkeye para ge...
EN ÇOK OKUNANLAR