Fenerbahçe, iki gecede servet kazandı! WinWin gecesinde toplanan para ne kadar?

Fenerbahçe'ye destek olmak için düzenlenen WinWin kampanyasında iki gecede toplanan rakam 56 milyon TL'yi buldu.


14 Mayıs 2019 09:12

Fenerbahçe'nin Fener Ol kampanyasına destek olmak için WinWin gecesi düzenleyen Acun Ilıcalı, Pazar ve Pazartesi gecesi FB TV ve TV8 ortak yayınıyla ekranlarda oldu.

İki gecede kampanya kapsamında tanesi 300 TL olan 123 bin forma ve 20 TL değerinde olan 950 bin SMS ile Fenerbahçe'ye destek sağlandı.

Fenerbahçe, düzenlenen bu iki gecede yaklaşık 56 milyon TL gelir sağladı.

Beyazıt Öztürk'ten 1000 forma

Kampanyanın ikinci gecesinde bulunan şovmen Beyazıt Öztürk, 1000 forma desteği sağladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ayrıca Beyazıt Öztürk'ün zamanı Audi Cup dönemine denk gelecek şekilde Almanya'da gösteri yapacağını ve buradan elde edilecek gelirin de Fenerbahçe'ye kalacağını açıkladı.

Hakan Bilal Kutlualp'ten şehit ailelerine 1000 forma

Yönetici olduğu dönemde Fenerbahçe'ye Alex ve Anelka gibi yıldızları kazandıran Hakan Bilal Kutlualp, Fener Ol kampanyasına da 1000 forma ile destek verdi.

Tanesi 300 TL'den satılan efsane formadan 1000 tane alma sözü veren Hakan Bilal Kutlualp, ''Kampanyaya destek olmak için 1.000 forma alıyorum. Bu 1.000 adet formanın yarısını polis şehitlerinin ailelerine bağışlıyorum. Diğer yarısını da silahlı kuvvetlerimizin şehit ailelerine bağışlayalım'' şeklinde konuştu.

Fenerbahçeli eski yönetici Aram Markaroğlu ise Fenerbahçe için 300 forma alacağını açıkladı. Aram Markaroğlu, ''300 forma hayırlı uğurlu olsun. 150 forma Çocuk Esirgme Kurumu'na, 150'si de Anadolu'daki Fenerbahçelilere... Bir hediye çıkarsa o da Fenerbahçe'ye. Fenerbahçe'den alınmaz, Fenerbahçe'ye verilir'' şeklinde konuştu.

Ferit Şahenk müjdeyi verdi

Fenerbahçeliliği ile bilinen ünlü iş insanı Ferit Şahenk ise sahibi olduğu Star TV kanalında da bir program sözü verdi.

Rekor 5000 formayla Cemil Kazancı'da

Kazancı Holding yönetim kurulu başkan yardımcısı Cemil Kazancı, WinWin kampanyası kapsamında 5.000 adet forma alarak kampanyaya rekor sayı ile katıldı.

 

Kaynak: fotospor

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Seks pozisyonlarını denedi, videosunu canlı yay...
EN ÇOK OKUNANLAR