'Etkili olması için cinsel şov yap'

Son günlerde iyice yaygınlaşan ‘büyü’ vurgunlarına bir yenisi daha eklendi. Ancak bu seferki daha teknolojik. Facebook üzerinden kadınları kandıran sahtekar, kendisine cinsel şov yapmaları gerektiğini, eğer tatmin olursa Whatsapp üzerinden en etkili büyüleri göndereceğini söylüyor


06 Eylül 2017 23:39

Facebook adresi üzerinden kadınları kandırıp para alan ve cinsel ilişki tekliflerinde bulunan bir kişi hakkında yüzlerce şikayet yağdı.

Şikayet üzerine yakalanan kişi Facebook’tan kendisine ulaşan kadınlara ‘kötü evliliğin düzelmesi için büyü yaptığını’ vaadederek, yazdığını iddia ettiği büyüleri ve muskaları da Whatsapp mesajlarıyla iletti.

ETKİLİ OLABİLMESİ İÇİN 'CİNSEL ŞOV' YAPMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

Kendisinden 3 bin TL aldığını söyleyen bir ev kadını, A Haber muhabirine yaptığı açıklamada,evliliği için büyü ve muska istediğini, karşılığında para yatırdığını anlatarak, sahtekarın büyünün daha etkili olabilmesi kendisine internet üzerinden ‘cinsel bir şov’ yapması gerektiğini yazdığını aktardı.

KENDİSİNİ TATMİN EDERSE EN ETKİLİ METODLARI GÖNDERECEĞİNİ SÖYLÜYOR

Bu şovu yapıp kendisini tatmin edenlere en etkili metodları da kargo ile göndereceğini söyleyen sahtekarla ilgili kadın şikayette bulundu.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR