Ersun Yanal'ın istediği üç isim

Ersun Yanal'ın ise önüne getirilen isimlerden Marko Grujic, Nikola Maksimovic ve Alfred Finnbogasson isimleri üzerinde durduğu öğrenildi.

14 Haziran 2019 Cuma 10:14 | Son Güncelleme: 14 Haziran 2019 Cuma 10:15
Ersun Yanal'ın istediği üç isim

Basketbol takımının eski oyuncusu Mirsad Türkcan, Fenerbahçe’nin yeni transfer komitesi başkanı gibi çalışıyor… Damien Comolli’den bağımsız Başkan Ali Koç’un da izniyle Türkcan, transferler için bizzat Semih Özsoy’la beraber hareket ediyor.

Son dönemde gündeme gelen Lubomir Fejsa, Aleksandar Kolarov, Nikola Kalinic, Yevgen Konoplyanka isimlerinin tamamen Mirsad Türkcan’ın basına sızdırdığı isimler.

YANAL’IN, MİRSAD’TAN İSTEDİĞİ ÜÇ İSİM

Semih Özsoy ile Mirsad’ın beraber çalıştığı ortamda Ersun Yanal'ın ise önüne getirilen isimlerden Marko Grujic, Nikola Maksimovic ve Alfred Finnbogasson isimleri üzerinde durduğu bildirildi.

Liverpool’un Hertha’ya kiralık gönderdiği 8 numara Grujic, yine kiralık oynadığı Spartak’tan Napoli’ye dönen stoper Maksimovic ve Augsburg’ta  iyi bir sezon geçirirken sakatlanan İzlandalı forvet Finnbogasson için Türkcan’ın çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

MİRSAD, YAKINDAN TANINAN İSİMLERİ DE GÜNDEME GETİRDİ

Bu arada Mirsad Türkcan’ın önümüzdeki sezonda kadronun ayrılanlarla boşalması yüzünden rotasyon yaşamasının gündemde olduğu ortamda bazı yerli oyuncuları da gündeme getirdi. Bunlar, Trabzonspor’un da istediği Bursaspor’un stoperi Ertuğrul Ersoy ve Kubilay Kanatsızkuş ile Malatyaspor’da iyi bir sezon geçiren Aleksic olduğu gelen bilgiler arasında.

Kaynak: fotospor

fenerbahçe