Erkeklerin yatakta hoşlandığı 5 hareket

Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz? Heyecanlı bir cinsel yaşam hayal ediyorsanız işte size önemli püf noktaları…


19 Ağustos 2018 23:28

Erkek arkadaşınızı yeterince iyi tanıyor musunuz? Her erkeğin yatakta sizden belirli beklentileri olabilir. Peki, bu beklentiler neler? İşte heyecanlı bir cinsel yaşamın anahtar kelimeleri…

Suskunluğu bırakın

Bu bilgi belki sizi şaşırtabilir ama yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta konuşkan kadınlardan hoşlandığını ortaya koyuyor. Onu ne kadar beğendiğinizi, sizi ne kadar heyecanlandırdığını sözlere dökerek onu mutlu edebilirsiniz.

Kontrolü ele geçirin

Sevişirken ipleri her zaman erkeğe bırakıyorsanız bunu yeniden düşünün! Erkekler yatakta kontrolü sevse de bazı zamanlar rolleri değiştirmek cinsel hayatınıza heyecan katabilir.

Yeni pozisyonlar deneyin

Yeni pozisyonlar erkeğinizi mutlu etmek için diğer bir yol. Sürekli aynı pozisyonlardan sıkıldıysanız bunu değiştirmek için elinizden geleni yapın. Yeni pozisyonlar, seks oyuncakları ve çok daha fazlası onu mutlu etmeye yetecek.

Onu şaşırtın

Bunu nasıl mı yapacaksınız? Erkek arkadaşınızın çok sevdiği bir kostümü cinsel hayatınızı renklendirmek için kullanabilir, farklı bir fantezi ile onu heyecanlandırabilirsiniz.

Sizi izlemesine izin verin

Erkeklerin kadınlarda yatakta beklediği diğer bir hareket ise sizi izlemek. Utangaçlığı bir kenara bırakın ve sizi izlemesine izin verin. Bunu nasıl bir şova dönüştüreceğiniz ise tamamen size kalmış!

Kaynak: Pembenar

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Tek istediği daha seksi olmaktı
EN ÇOK OKUNANLAR