Erkeklerin yatakta hoşlandığı 5 hareket

Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz? Heyecanlı bir cinsel yaşam hayal ediyorsanız işte size önemli püf noktaları…


12 Temmuz 2018 16:28

Erkek arkadaşınızı yeterince iyi tanıyor musunuz? Her erkeğin yatakta sizden belirli beklentileri olabilir. Peki, bu beklentiler neler? İşte heyecanlı bir cinsel yaşamın anahtar kelimeleri…

Suskunluğu bırakın

Bu bilgi belki sizi şaşırtabilir ama yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta konuşkan kadınlardan hoşlandığını ortaya koyuyor. Onu ne kadar beğendiğinizi, sizi ne kadar heyecanlandırdığını sözlere dökerek onu mutlu edebilirsiniz.

Kontrolü ele geçirin

Sevişirken ipleri her zaman erkeğe bırakıyorsanız bunu yeniden düşünün! Erkekler yatakta kontrolü sevse de bazı zamanlar rolleri değiştirmek cinsel hayatınıza heyecan katabilir.

Yeni pozisyonlar deneyin

Yeni pozisyonlar erkeğinizi mutlu etmek için diğer bir yol. Sürekli aynı pozisyonlardan sıkıldıysanız bunu değiştirmek için elinizden geleni yapın. Yeni pozisyonlar, seks oyuncakları ve çok daha fazlası onu mutlu etmeye yetecek.

Sizi izlemesine izin verin

Erkeklerin kadınlarda yatakta beklediği diğer bir hareket ise sizi izlemek. Utangaçlığı bir kenara bırakın ve sizi izlemesine izin verin. Bunu nasıl bir şova dönüştüreceğiniz ise tamamen size kalmış!

Kaynak: PembenarHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan 100'üncü yıl logosunu bel...
EN ÇOK OKUNANLAR