Erkeklerin seksi bulduğu yerler

Ne gözleriniz, ne de dudaklarınız... İşte erkeklerin kadın vücudunda bayıldığı 7 bölge!

10 Mayıs 2019 Cuma 14:08 | Son Güncelleme: 22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:00
Erkeklerin seksi bulduğu yerler

Erkeklerin, kadın vücutlarında sevdikleri yerler, kadınların vücutlarında beğendikleri yerler olacak diye bir şey yok. Tuhaf bir şekilde erkekler, kadınların vücutlarında belki de hiç özen göstermedikleri bölgelere bayılıyorlar. Merak etmeyin sizler için bu bölgeleri derledik!

 

Yumuşak bir cilt

Erkekler, yumuşak cilde bayılırlar. Erkeklerin cildimizi çok önemsemediklerini ve kadın vücudundaki değişiklikleri farketmediklerini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Onların cildi sert olduğundan, yumuşak bir cilde dokunmak onlara her şeyden çok daha güzel geliyor.

Narin ense

Erkekler ince, narin ve yumuşacık olan ensemizi öpmeye ve dokunmaya bayılırlar.

 

Pürüzsüz kollar

Biz her ne kadar çok önemsemeyip, saklasakta erkekler kollarımıza bayılırlar. Kadın kolunun hem bir o kadar güçlü hem de bir o kadar narin ve yumuşak olması onları çıldırtıyor.

Kıvrımlı sırt

Erkekler kadın sırtına bayılır. Sırtınıza temas ettiklerinde farklı hissederler çünkü kıvrımlıdır ve pürüzsüzdür. Hanımlar, sırt dekoltelerini açmanın zamanı geldi.

 

Çekici baldırlar

Tüm erkekler, kadın bacaklarını sever ama özellikle baldırları. Yanlarından geçerken mini eteğimizin muhteşem ahengi ile baldırlarımız onları deli eder.

Kaynak: haberturk / cinsellik