Erkeklerin dikkat etmesi gereken seks pozisyonları

Bilim insanları yatakta erkekler için en tehlikeli olan seks pozisyonlarını ortaya çıkardı. Bilimsel bir makaleden çıkan sonuçlara göre dünyanın en tehlikeli pozisyonları ortaya çıkartıldı. İşte ereklerin yatakta dikkat etmesi gereken seks pozisyonları…


10 Ekim 2017 11:55

Tıp alanında yaşanan gelişmeleri okuyucularına duyuran International Journal of Impotence Research dergisinde yer alan makalede en çok sakatlığın meydana geldiği seks pozisyonları belirlendi.

“Cinsel ilişki pozisyonu ve şiddetli penis faktürü (kırılması)” başlıklı makalede doktorların uyarıları ve konuyla ilgili istatistikler açıklanıyor.

İşte en tehlikeli seks pozisyonları...

Köpek stili

Yapılan araştırmalarda en tehlikeli seks pozisyonlarından birinin “Dört ayak üzerinde” ya da “köpek stili” olarak bilinen pozisyon olduğunu belirtiliyor.

Penis kırılma vakalarından %41’inin bu pozisyondan kaynaklandığını belirten yetkililer diğer tehlikeli seks pozisyonlarını da şu şekilde sıraladılar:

Misyoner pozisyonu

Araştırmaya göre “misyoner” pozisyonu en tehlikeli ikinci pozisyon konumunda.  Bu pozisyonda görülen vakaların oranının ise %25 olduğu kaydedildi.

Kadın üstte erkek altta

Belirtmiş olduğumuz pozisyonlara oranla kadının üstte olduğu seks pozsiyonunun en güvenli olduğu pozisyon olduğu ortaya çıkmıştır.

Kaynak: Pembenar - Milliyet


İlgili Haberler

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Süper anne Doutzen Kroes
EN ÇOK OKUNANLAR