Erkek Kapanı

ABD’de kadın gibi giyinen bir adam, internette tanıştığı erkeklerle birlikte oldu. Bryan Deneumostier, ağına düşürdüğü 150 erkekten şantajla para isterken yakalandı


24 Eylül 2018 11:58

ABD’de, Bryan Deneumostier isimli bir adam, kadın gibi giyinerek sosyal medyada fotoğraflarını paylaştı. Ve bu yolla tanıştığı erkeklerle birlikte oldu. 150 erkeği gizli kamerayla çektikten sonra şantaj yapan adam sonunda yakalandı. Hakim karşısına çıkartılan adam, 10 yıla kadar hapisle yargılanıyor. Florida’da yaşayan 32 yaşındaki Bryan Deneumostier’in kadın gibi giyinme saplantısı olduğu ve bu şekilde giyinerek ağına düşürdüğü yüzlerce erkekle birlikte olduğu yakalandıktan sonra ortaya çıktı.

GÖZLERiNi BAĞLIYORDU

İNTERNET sitelerine yasal olmayan içerik yüklediği için yakalanan Bryan Deneumostier’in kadın kılığına girerek en az 150 erkeği kandırdığı ve onlarla birlikte olduğu açıklandı. Eşcinsel erkekler için bir site açan Deneumostier’in, erkeklerin gözlerini bağladıktan sonra video kaydını başlattığı ifade edildi. Sosyal medya sitesine yüklediği fotoğraflarla erkekleri kandıran adamın peruk takıp, ağır makyaj yaptığı belirlendi. Hakime suçunu itiraf eden adam 10 yıla kadar hapis yatabilir.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Fatih Kanunnamesi'ne göre, hangisi padişaha söz...
EN ÇOK OKUNANLAR