Erkeğinizi burcuna göre baştan çıkarın

Burcuna göre erkeğinizi nasıl baştan çıkaracağınızı mı merak ediyorsunuz? Her erkek aynı şeyden tahrik olmayabiliyor, aslında ona ait herşey yıldızlarda yazılı. Size onu nasıl etkileyeceğinizin sırlarını veriyoruz.


22 Eylül 2017 11:40

Koç erkeği

Baştan çıkarma silahı: Popülerlik


Koç erkeği sizinle ilgilendiğinde, bunu anlamamak oldukça zordur zira dürtüleriyle hareket etmekten korkmazlar ve size bir an önce başlamak hakkında ne hissettiklerini göstermekten tereddüt etmezler.
Koç erkekleri duygularını saklamaktan asla çekinmez. O gurur duyulmak ister bu nedenle aşık olduğunu insanların fark etmesi hoşuna gider.
Hayal ettikleri partner onun popülaritesini arttıracak biridir. Koç erkeği kendini iyi hissetmek ister ve insanların ne düşündüğüne önem verir. Koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onlar kadar ateşli olmalısınız.

Boğa erkeği

Baştan çıkarma silahı: Ağırbaşlılık

Bir boğa erkeği sonsuza dek sizinle olmak istediğinde, aynı sayfada olup olmadığınızı anlamak için gelecek hakkında sorular sorar. Boğa burcu sevgililer, pratik ve gelenekseldir ama inatçı bir yanları vardır ve kendi fikirlerini size dayatabilirler.
Boğa erkekleri kadınlar konusunda oldukça seçicidir. Flört etmeye, aşık olmaya ve bütün ilgisini tek bir insana vermeye yatkınlardır. İnsanlar konusunda oldukça ciddilerdir ve ilginize size hediyeler alarak yanıt verirler.

İkizler erkeği

Baştan çıkarma silahı: Eğlenceli olmak

Sürekli bilgeliğin, yeni fikirlerin ve yeniliklerin peşinde olan ikizler erkeğinin hayatında olmak için onun çelişen kişiliklerine ve ikilemlerine ayak uydurabilmelisiniz.
Sıkıcı insanlara tahammül edemezler. Sürekli yeni macera peşindelerdir ve bir sonraki heyecanlı konuşma için yanıp tutuşurlar. Sürekli tetiktelerdir. Meraklı olmaları onların çabuk sıkılmalarına neden olur.
İkizler erkeğine uyum sağlayabilirseniz, size açılmaya başlayıp şakalaşır ve hediyeler alır.

Yengeç erkeği

Baştan çıkarma silahı: Aile hayatını sevmek

Yengeç burcu erkeğiniz tam bir aile babasıdır ve tüm istediği mutlu bir aile kurmaktır. Hayattaki hedefi iyi bir eş bulmak ve aile kurmaktır.
Romantik olan yengeç erkekleri, sizin de aynı hedefte olduğunuzdan emin olmak ister.
Partnerlerinin onlara bakmasını ve karşılıksız sevgi vermelerini isterler. Yengeçler kolay paylaşamaz yani size açılmaya başladıysa özel olduğunuzu anlayın.

Aslan erkeği

Baştan çıkarma silahı: Aşırı sevgi

Aslan erkeğiniz oldukça sadıktır ve genellikle ipler onun elindedir. Baskıcı kişilikleri onları odak noktası haline getirir.
İsteksizlikten hoşlanmazlar, aslan erkeğinin ilgisini istiyorsanız yakınında olmalısınız.
Vücut dilleri oldukça açıktır, baştan çıkarma oyunlarında kontrolü almak isterler.
Tutkulu, derin ilişkilere açtırlar, toplum içindeki fiziksel yakınlıktan hoşlanırlar.
Aslan erkeği aşıksa bütün dünyanın bunu bilmesini sağlar. Kendileri gibi romantik birini ararlar.

Başak erkeği

Baştan çıkarma silahı: Romantizm

Başaklar ilişkilerinde sakindirler. Sabırlı ve huzurlu yapıları vardır. Akıllarıyla hareket etseler de sürekli düşündüklerinden kafaları genelde karışıktır.
Kısaca başaklar kendi hislerinden ve mükemmeliyetçiliğinden çeker. Soğuk dursalar da yine de sizi tanımak isterler.
Size kendiniz hakkında sorular soruyor, bir konuda fikrinizi merak ediyorlarsa, bilin ki sizi etkilemeye çalışıyorlar. Başak erkeğini baştan çıkarmak için, açık ve dürüst olun bu onların kendilerine karşı güvensizliklerini giderir.

Terazi erkeği

Baştan çıkarma silahı: Güven verme

Dengenin bir simgesi olarak, teraziler derinde bir yerde kendilerine güven problemi yaşayabilirler. Onların hedefi sosyalleşebilecekleri ve kendini yanında güvende hissedebileceği birini bulmaktır.

Desteğe ihtiyaç duyarlar. Genellikle romantiklerdir ve hızlı aşık olurlar. Teraziler oldukça sosyallerdir sizi arkadaşlarıyla buluşmak için satabilirler.

Terazi erkeğini arkadaşlarıyla özgürce zaman geçirmesi için rahat bırakmakta yarar var. Yalnız kalmaktan korkar ve sevdiklerinden destek görmek isterler.

Akrep erkeği

Baştan çıkarma silahı: Bağımsızlık

Akrepler yalnızlıktan keyif alır. Duygusallaştıklarında kendi kendilerine düşünceye dalarlar. İlişkilerinde ikinizi daha da yakınlaştıracak iletişimi kurma yetenekleri vardır.
İncinmekten korktuklarından genelde kapalı kutulardır ve şüpheci olabilirler. Kendine eşit düzeyde, kendi kadar bağımsız kişilerden hoşlanırlar. Bir akrep erkeği sizi istiyorsa, sizinde onu istemenizi isterler.

Yay burcu

Baştan çıkarma silahı: Macera

Yay erkekleri doğuştan komik ve karizmatiktir, bu nedenle onlara aşık olmak kolaydır. Romantiklerdir ve kolay incinirler. Yine de size gelmekten korkmazlar.
Yay erkeğini cezp etmek için, onun mutluluğunun ve sosyal yeteneklerinin taktir edin. Flört etmekten ve gülmekten hoşlanırlar.
Hem ciddi hem de ciddi olmayan ilişkilere açıklardır. Onları bağlamak istediğinizi hissettirmemelisiniz, onu keşfetmek istemelisiniz. Yay erkeği tutkuludur.

Oğlak burcu

Baştan çıkarma silahı: Olgunluk

Oğlaklar entellektüğelliğe değer verir. İçgüdüsel olarak romantik değillerdir. Duygusallığa gelince inatçı ve kapalı olabilirler. Duygular karıştıkça kapanırlar. Aşk konusunda düşmanları kendileridir.
Onu çekip alan kişilere bağlanırlar. Ciddiyet ve yaratıcılık hoşlarına gider.

Kova erkekleri

Baştan çıkarma silahı: Arkadaşlık

Kovalar her daim meşguldür. Cömert ve yardımseverdirler. Kova erkeği sürekli hayal kurar ve partnerlerini bu hayallerinde yer verir.
Partneriyle, en iyi arkadaş olmak ister ki birlikte beyin fırtınası yapabilsinler. Kova erkeğinin ilgisini çekmek için onun bu girişken kişiliğine destek olun.

Balık erkekleri

Baştan çıkarma silahı: Destek

Utangaç olan balıklar ilişkilerini hayatlarının merkezi yaparlar. Açılmaları zordur. Kendilerine güven problemi yaşadıklarından ilgi odağı olmaktan hoşlanmazlar. İlgiyi onlardan çekecek ve onlara destek olacak insanlara yakındırlar.
Balık erkeği yalnız kalmaktan endişe duyar ve nefret eder. Onunla olmak istediğiniz dair kanıt beklerler ve aranıza soğukluk girerse şüpheci bir tavır alırlar.
İfade yetenekleri az olsa da eğer bir konuyu ifade etmek isterlerse bu konu onlar için önemlidir, onları dinlemelisiniz.

Kaynak: Pembenar - Milliyet

loading...

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
20'si de birbirinden güzel
EN ÇOK OKUNANLAR