En seksi kadın Stella Maxwell

‘Melek’ olmanın hayatının dönüm noktası olduğunu söyleyen İrlandalı Stella Maxwell, bir dergi tarafından ‘en seksi kadın’ seçildi


11 Temmuz 2018 12:14

VİCTORİA’S Secret’in güzel meleği Stella Maxwell, 15 Mayıs 1990’da Kuzey İrlanda’da dünyaya geldi. 13 yaşına kadar irlanda’da yaşayan Maxwell, daha sonra diplomat olan babasının yeni görevi nedeniyle ailesiyle Avustralya’nın, Canberra şehrine taşındı. Üniversite yıllarında tüm hayatını değiştirecek bir olay yaşadı ve bir ajans sahibi tarafından keşfedildi. Artık model olarak podyumlara adımını atan Stella, birçok markanın defilesinde yer aldı. 2014 yılı güzel top model için adeta dönüm noktasıydı.

Mekik dokuyor

O yıl Victoria’s Secret için seçilen modeller arasına giren İrlandalı model, 2015’te ise kanatları taktı ve ‘Melek’ unvanını almayı başardı. ABD’de Los Angeles ve New York’ta birer evi bulunan modelin hayatı yoğun seyahatlerle, iki şehir arasında mekik dokuyarak geçiyor. Yoğun bir tempoda çalışmasına rağmen hayatından memnun olduğunu belirten güzel melek, son dönemdeki en büyük başarısının Victoria’s Secret meleği olmak ve bir dergi tarafından tarafından da ‘en seksi kadın’ seçilmek olduğunu söyledi.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Ağır yaralanan polis müdürü hayatını kaybetti
EN ÇOK OKUNANLAR