En Çekici Kadınlar Bu Spor Branşlarında

Söz konusu spor olduğu zaman mutlaka her spor dalının fiziği daha düzgün hale getirdiği su götürmez gerçektir. Şimdiye kadar herhangi bir spor ile uğraşıp da kötü fiziğe sahip kadın yoktur.

13 Temmuz 2019 Cumartesi 15:06 | Son Güncelleme: 13 Temmuz 2019 Cumartesi 15:12
En Çekici Kadınlar Bu Spor Branşlarında

Tenis:

Çok çabuk hareket etmeleri gerektiğinden dolayı zayıf bir üst bedene ve kaslı bacaklara sahip olmaları gerekiyor. Bu da onlara orantılı bir fizik kazandırıyor. 

Jimnastik


Bu kadınlar hemen hemen her erkeğin ilgisini, sadece esneklikleri ile çekebilirler. Bunun yanında çok sıkı görünüyorlar.

 

 

Plaj Voleybolu

Klasik, kapalı spor salonlarının voleybolcularından çok daha seksi görünüyorlar. Belki de giyim tarzları bu farkı yaratıyor olabilir. Her halükarda çekiciler.

 

 

MMA, yani serbest kafes dövüşü ile uğraşan kadınların aslında birçok erkeğe cazip gelmeyecek bir vücut yapıları var. Kas oranlarının yüksek olması onların kadınsı yanlarını gölgelese de, benim için ideal ölçülere sahipler.

 

Atletizm

En çok hoşuma giden ikinci sporcu grubu. Tıpkı teniscilerde olduğu gibi, eksik yanları, göğüsleri bir nedenle ufak kalıyor veya küçültüyorlar. Buna rağmen göbek, kalça ve bacak konusunda en iyiler.

 

 

Fitness & Plates

Güzellik konusunda diğerlerinin, bu sporu yapan kadınlarla rekabet edememesi anlaşılabilir. Asıl hedef fiziğe estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmak olduğundan, her bölgeye ihtiyacı olan egzersizi uygulayıp, en güzel şekle sokuyorlar.