Emina'yı Saran pişmanlık!

10 yıllık evliliğini Haziran 2018'de bitirdikten bir ay sonra gönlünü Sadettin Saran'a kaptıran Emina Jahovic'ten flaş bir itiraf geldi.


18 Şubat 2019 18:26

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; iş adamı Sadettin Saran'la jet hızıyla başlayan aşkı 7 ay sonra biten Sırp şarkıcı bin pişman...

Ülkesindeki Svet dergisine içini döken 37 yaşındaki iki çocuk annesi Jahovic, kendisinden 18 yaş büyük iş adamıyla hayat görüşleri farklı olduğu için ayrıldıklarını belirtti.

"DOĞRU DEĞİLDİ"
Ünlü şarkıcı, "Zaten biten bir evliliğin üzerine çok çabuk yeni bir ilişkiye başlamak doğru değildi. Her şey çok hızlı gelişti" dedi.

Emina Jahovic, "Artık özgür bir kadınım. Kendimi sadece işime ve çocuklarıma adadım" ifadelerini kullandı.

Sırp yıldızın bu açıklaması; eski eş Mustafa Sandal'ın geçtiğimiz yaz Ceren Hindistan'la yazışmaları ortaya çıkınca sarf ettiği sözleri akıllara getirdi.

Ünlü popçu, "Benim için yeni biten evliliğin ardından bu kadar çabuk, yeni ve ciddi bir ilişkiye başlamak zor" şeklinde konuşmuştu.

MUSTİ'YE HAK VERDİ
Emina Jahovic, son açıklaması ile eski eşinin söylediklerine aylar sonra hak vermiş oldu.

19 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİ
Mustafa Sandal (49), kendisinden 19 yaş küçük Melis Sütşurup ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde Mustafa Sandal ile fotoğrafını Instagram'da paylaşan Melis Sütşurup, kalp emojisi ile birlikte, "Herkesin kalbinin layığı, sevdiği, sevildiği, yanında huzur bulduğuyla günü kutlu, aşkı sonsuz olsun" notunu yazmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Tapu dairesinden çıkan vatandaşlara kapkaç yapa...
EN ÇOK OKUNANLAR