Elizabeth Hurley detoks kampına girdi

İngiliz model ve aktris Elizabeth Hurley (53), sosyal medya hesabından katıldığı detoks kampından paylaşımlarda bulundu.


14 Eylül 2018 15:13

İlerleyen yaşına rağmen korumayı başardığı fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Elizabeth Hurley, bir dergiye deneyimlerini yazmak üzere detoks kampına girdi.

Birkaç gün önce üstsü şekilde havuzda yüzerken çekilen videosuyla sosyal medyada olay yaratan Elizabeth Hurley, bu kez pembe bikinisiyle objektif karşısına geçti. Bir hulo hop çemberiyle poz veren 53 yaşındaki Hurley'in bu paylaşımı da takipçilerinden çok sayıda beğeni topladı.

Model, tasarımcı ve oyuncu Elizabeth Hurley, sosyal medya paylaşımıyla yine olay yaratmıştı.

Daha önce de 16 yaşındaki oğlu Damien'a çektirdiğini söylediği bikinili ozları yüzünden eleştirilen 53 yaşındaki Hurley, bu kez havuzda üstsüz yüzdüğü bir videosuna Instagram sayfasında yer vermişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Hurley'nin neşe içinde yüzdüğü ve havuzun içinde havalara zıpladığı bu video takipçileri arasında tartışma konusu olmuştu.

Bazı takipçileri Hurley'nin paylaşımına "Umarım bu videoyu oğlun çekmemiştir" derken bazıları da "Yakışmıyor sana, neredeyse 60 yaşındasın" yorumunu yaptı.

Hurley'nin takipçilerinin çoğu, yıldızın gayet iyi yaş aldığını, güzel göründüğünü ama bedenini bu kadar öne çıkarmasını doğru bulmadıklarını ifade etti.

Yıllara meydan okuduğunu her fırsatta gözler önüne seren Hurley, geçtiğimiz haftalarda paylaştığı bu pozuyla Uluslararası Bikini Günü'nü kutlamıştı.

Hurley'nin oğlu annesinin bu tür pozlarından hoşlanmadığını ve artık buna bir son vermesini istediğini belirtmişti.

Elizabeth Hurley'nin oğlu Damian, bu pozlar yüzünden arkadaşlarının kendisiyle alay ettiğini söyleyerek annesine "artık giyinik pozlar paylaşması için" yalvardı.

Oyunculuğun yanı sıra bikini tasarımcısı da olan Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı pozları aracılığıyla kendi ürünlerinin tanıtımını da yapıyor.

Oyunculuğun yanı sıra bikini tasarımcısı da olan Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı pozları aracılığıyla kendi ürünlerinin tanıtımını da yapıyor.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Tolga Ciğerci takımla beraber çalıştı
EN ÇOK OKUNANLAR