Dünyanın En Ateşli Hava Durumu Spikeri, Dünya Kupası İçin Canlı Yayında Tuhaf Bir Totem Denedi

Meksika'nın ünü dünyaya yayılmış olan ateşli hava durumu spikeri Yanet Garcia, ülkesine şans getirmesi için canlı yayında ilginç bir totem deneyerek kalçasına tekme attırdı.


18 Haziran 2018 17:49

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Dünyanın çeşitli yerlerinde bol şans getirmeye yardımcı olan tuhaf ritüelleri duymuş olabilirsiniz. Dünyanın en ateşli hava durumu spikeri Yanet Garcia da ülkesi Meksika'nın Dünya Kupasında başarılı olması için ilginç bir totem denedi.

HER ŞEY MEKSİKA'NIN BAŞARISI İÇİN

Spor yorumcusu Enrique Bermudez de la Serna ve televizyon sunucusu Jorge Van Rankin, Meksika'ya Dünya Kupasında"şans" getirmek için yeni bir teknik keşfetti. Yanet Garcia'nın kalçasına tekme atan 2 adam, bunun ülkelerine başarı getireceğine inandıklarını söyledi.

"İYİ ŞANS İÇİN TEKME AT"

27 yaşındaki Yanet Garcia, Meksika'nın dünyaca ünlü kişiliklerinden birisi. Güzelliği ile ünü ülke sınırlarını aşan Garcia ile birlikte spikerlik yapan Van Rankin'in Serna'ya, "İyi şanslar için kalçasına bir tekme at" demesi üzerine usta yorumcu güzel sunucuya tekme attı.

İŞE YARADI

İki adam güzel sunucuyu tekmelemeden önce özür diledi. Garcia'nın totemi işe yaramış olacak ki Meksika grubun ilk maçında son dünya şampiyonu Almanya'yı 1-0 ile geçerek kupaya muhteşem bir zaferle başlangıç yaptı. Garcia galibiyeti Instagram'daki paylaşımlarıyla kutlamayı da ihmal etmedi.

Kaynak: Haberler.comHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Şenol Güneş, A Milli Takım ile ilk antrenmanına...
EN ÇOK OKUNANLAR