Dünyaca ünlü mankenle ‘üçlü’ yapmak istemiş

İngiltere'nin meşhur mankenlerinden Cara Delevingne de Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein'ın yaptıklarını anlattı. Mankenlikten sonra oyunculuğu deneyen Delevigne, "Beni zorladı ve ve benimle üçlü seks yapmak istediğini söyledi" dedi.


12 Ekim 2017 15:01

Ünlü oyuncu Ashley Judd’ın Harvey Weinstein ile ilgili iddialarının yankısı artmaya devam ediyor. Weinstein hakkında Angelina Jolie ve Gywenth Paltrow gibi isimler de destek çıkmıştı.

Bugün de bir açıklama İngiliz manken Cara Delevigne’den geldi.

Yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Delevigne, “Bir oyuncu olarak ilk filmimi oynadığım zaman Harvey Weinstein beni aradı. Medyada birlikte görüntülendiğim kadınlarla birlikte olup olmadığımı ve onlarla sevişip sevişmediğimi sordu. Çok rahatsız bir görüşmeydi. Bunun onu ilgilendirmeyeceğini söyledim ve telefonu kapattım. O sırada bana kamu içinde eşcinsel ilişki yaşamaya devam edersem Hollywood’da oynayamayacağımı söyledi” dedi.

Delevigne bu görüşmeden birkaç yıl sonra Weinstein’le görüştüğünü dile getirirken, “Bir yönetmen ve Weinstein ile bir otelde buluştuk. Yönetmen daha sonra çıktı ve Harvey kalıp sohbet etmek istedi. Daha sonra bana birlikte olduğu oyuncuları anlattı ve seviştiği için onların kariyerlerinin sıçrama yaptığını söyledi. O sırada asistanı da odadaydı. Ben bu durumdan çok rahatsız oldum ve arabamın gelip gelmediğini sordum ama kadın bana henüz zaman olduğunu söyledi” yorumunu yaptı.

Daha sonra otel odasında beklerken Weinstein’ın tacize devam ettiğini söyleyen 25 yaşındaki manken, “Otel odasında kadınla öpüşmemi istedi ve bizi yönlendirmeye çalıştı. Bu sırada şarkı söylemeye çok yetenekli olduğumu söyledim ve şarkı söyleyerek çıkmaya çalıştım. Kapıya kadar beni geçirdi ve beni dudaklarımdan öpmeye çalıştı” dedi.

loading...

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Courtney Stodden'dan vücut olumlama mesajlı pay...
EN ÇOK OKUNANLAR