Dünya çapındaki seks festivalleri

Milyonlarca insanın katıldığı dünyaca ünlü seks festivalleri...


16 Mayıs 2019 16:18

Hot d’Or Film Festivali (Mayıs, Cannes, Fransa)

Bu festival için “Erotik Cannes” denilebilir. Cannes Film Festivali’nin yapıldığı yerde yapılmaktadır.  Ödüller yetişkin filmlerine verilmektedir.

Uluslararası Erotik Filmler Festivali (Eylül, Barselona, İspanya)

Bu festivalin amacı cinsel ürünlerle ilgili tabuları yıkmak. Eğer kız arkadaşı olan bir kadınsanız Barselona Eylül’de olmanız gereken yer. Çünkü özellikle lezbiyen seks şovlarının cezp ediciliğiyle biliniyor.

Aşk Töreni (Temmuz, Berlin, Almanya)

Bu festival,aslında seks etkinliği olmayan en büyük seks etkinliğidir. Teknik olarak bu festival beraberliğin anlamını, barışı, aşkı ve Doğulu ve Batılı Almanların Berlin Duvarı’ndan sonra tekrar birlikte olmasını kutlayan bir teknoloji festivalidir.

Çıplaklık Töreni (Temmuz, Roselawn, Indiana)

Indiana’nın muhafazakarlığına rağmen her yıl gerçekleşen bu festivalin sponsoru, ülkenin en acayip yerlerinden biri olarak gösterilen Roselawn yakınlarında, çıplaklar oteli olarak bilinen bir oteldir. Aynı zamanda otelde festivalle bağlantılı çeşitli aktiviteler düzenleniyor.

Folsom Sokağı Fuarı (Eylül, San Francisco, Kaliforniya)

Berlin, New York ve Toronto’da da yapılan seks festivalleri arasında en büyüğüdür. Festival sokakta yapılmaktadır. Ve fetiş kıyafetlerle dolaşan birçok insan bu festivalde bir araya gelir.

Egzotik Erotik Top (Ekim, San Francisco, Kaliforniya)

25 yıldır her yıl düzenlenen bu festival San Francisco’nun en büyük Cadılar Bayramı öncesi partisidir.

Erotik Yazılar (Kasım, Londra, İngiltere)

Dünyanın en büyük erotik festivallerinden biri olan bu festivalde 230 erotik satıcı satılacak mallarını, erotik takılarla sunar. Festivale yıllık ortalama katılım 50-100 binlerdedir.

Kutemajrvi Seks Festivali (Temmuz, Kangasniemi, Finlandiya)

Festival size aklınıza bile gelemeyecek, insanların giyinik  ya da çıplak yapabildiği aktiviteler, cinsellik ve seksle ilgili bilgilendirme imkanı sunuyor. Finlandiya iklimi buna müsait olmasa da yapacak bir şey yok. İlgi gören festivallerden birisi…

Acayip Kopenhag (Ekim, Kopenhag, Danimarka)

Bu festivalde amaç fetişizmi, alışılmadık cinsel davranışları keşfetmek...

Seks Fuarı (Eylül, Capetown, Johannesburg, Güney Afrika)

Seks fuarı erotik yazılarla desteklenen fuar; cinsel ufkunuzu açma amaçlı düzenleniyor. Diğer festivaller içinde, akıl almaz bir saygınlığı ve popülaritesi vardır.

 

 

 

Kaynak: haberturk / cinsellik

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Ordu'daki yağışın bilançosu belli oldu
EN ÇOK OKUNANLAR