Tabanca Tutukluk Yaptı

24 yaşındayım, ilişkiye girmek istediğimde benim kuş uçmayı bir türlü beceremiyor. Ne yapmam gerekiyor?


19 Temmuz 2019 15:10

KUŞ UÇMAYI BECEREMİYOR

24 yaşındayım, ilişkiye girmek istediğimde benim kuş uçmayı bir türlü beceremiyor. Ne yapmam gereekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, senin kuşun kanatları kırık ya da tüyleri dökük. Tam 10 yıl mastürbasyon yuvasında uçmadan öyle bekledi. Tembel harcı, al gülüm ver gülüm yaşarken bugünleri hiç düşünmedin. Çünkü kimse seni uyarmadı, akıl vermedi. Kuşun öylesine rahattı ki “Gak” deyince yem, “Guk” deyince su anında önüne geldi. Yorulmuyor ve heyecanlanmıyordu. Şimdi öyle mi ya! Sahibindeki kuşku ve heyecan ona yol vermiyor. Olayın hepsi bu. Sorunun çözülmesi için önce evlilik koşulları oluşacak, sonra uzmanın ona çare bulacak.

18 'LİK GENÇLER GİBİYİM

44 yaşındayım. Ama 18 yaşında gençler gibiyim, isteğim hiç bitmiyor. Kaçamaklardan uzak duramıyorum. Bu sorundan nasıl kurtulurum?

CEVAP

Ne haber adamım, daha geçen yıl “Atın ölümü arpadan olsun” diyordun. Ne oldu sana? Yoksa cinsel ya da ailevi tehlike çanları mı çalmaya başladı. Neyse biz kara kaplıyı açalım, işimize bakalım. 1) Başkalarına bakarsan yakalanma. 2) 18 yaşında gibiyim masalına aldanma. 3) Aileni yabana atma. 4) İnsanlığı beş paraya satma. 5) Eşine arkanı dönüp yatma. 6) Her kadına o gözle bakma. 7) Pişmiş aşına soğuk su katma. 8) Kaçamaklar denizde balık gibidir, yanlış yere olta atma.

ACABA ÇOK MU HIRPALADIM

37 yaşındayım, ergenlikten beri mastürbasyon yapıyorum. Bu yaşta sertleşme sorunu yaşıyorum. Acaba çok mu hırpaladım? Böyle giderse evlenemeyeceğim. İlaçlar tedavi mi sağlar mı?

CEVAP

Değerli okurum, buna ‘Kendin ettin, kendin buldun’ derler. 20 yıllık perhize Hint fakirleri bile dayanamaz. Tadına bakma, yalama, yutma, elini bile tutma... Eee sen daha ne bekliyorsun? Kadın seni kahve içmeye çağırdığında kafeyi tercih ettin. Bir arkadaşın aracı olmak istediğinde “İşim var” diye reddettin. Bir seferinde ilişki birlikteliğe doğru yol alınca, maceraya girmedin. Şimdi ben ne yapayım? Mastürbasyon yapma diye penise kelepçe, eline zincir mi takayım? Sorunun dağı aşınca önümüze başka dağ çıkması gibi bir şey. Tek çözüm: Uygun bir evlilik. Gerisi bizim için peynir, ekmeklik.

BU İŞTEN ZARARLI ÇIKAR MIYIM?

Günde 12 defa mastürbasyon yapıyorum. Beni tehlike bekler mi , zararlı çıkar mıyım?

CEVAP

Demek ki her şeyi saat ayarına bağladın. Gece 8 saati uykuya ayırdın, 4 saat de yemek, içmek, diş fırçalamakla geçti (anlarsın ya). Tabii maillerin, telefon mesajların var. Arada çay, kahve de içiver canım. 4 saat nedir ki! Sevgilinin yanındayken insana 4 dakika gibi gelir. Öze inelim; saat başı mastürbasyon. Nerede, kimin evinde? Bu değirmenin suyu, bu işlerin hem parası hem huyu! Ne yer, ne içersin, 12 mastürbasyonun sonunda düşmeden tuvalete nasıl gidersin? İşte benim de sorum bu.

GÜNDE 8'DEN 1'E DÜŞTÜM

Bir kızın ihaneti yüzünden kadınlardan soğudum. Eskiden günde 8 kere ilişkiye girerdim. Şimdi ise en güzel kadın olsa bir kere ilişkiye giriyor, pişman oluyorum. Kadın ilgimi çekmiyor. Ne olur yardım edin.

CEVAP Ne 8’i be değerli okurum. İnsan bir günde 8 adet sakızı bile çiğnemez. Bunun tek bir yolu vardır; ağzına sakızı alır, iki geveler dışarı atarsın. Böylece günde 18 sakızı bile haklarsın. Ancak hiçbirini de yumuşatmadan işi bitirirsin, olan sakıza olur. Çünkü dilden, damaktan yere düşmek zordur. Kısacası erken boşalman ya da kafa bulman yoksa olay şu: Bedenin akıl ve savunma mekanizmasını kullanmış, en güzel kadınları bile dışlamış. Kısacası “Ben yorgunum, dinleneyeceğim. Yoksa sayende eriyip gideceğim” demiş.

 

MASTÜRBASYON VİTAMİNİ EKSİLTİR Mİ?

Erkeklerde sürekli mastürbasyon yapmak protein ve vitamin eksikliği yapar mı?

CEVAP

Ne protein ne vitamin tüketir. Akan meninin kimyasal yapısı sümük gibi bir şeydir. İçindeki maddeler atık değerlere girer. Spermler boşaltılmasa da testislerde üretim süreklidir. İçinde protein ve vitamin yoktur. Eğer dediğiniz doğru olsaydı sümkürmek de önemli sayılırdı. Orgazm sırasında enerji kaybı bedenin bu olaya katılmasından kaynaklanır. Bu konuya ne kadar takılırsan, onu aklından atamazsan onsuz da yatamazsın. Yağmur sele, sel bataklığa dönüşür.

YOLDA YÜRÜYEMEZ OLDUM

Evleneli 2 yıl oldu. Akşamları mesai yapmaktan yolda yürüyemez oldum. Acaba boşansam mı yoksa yola devam mı edeyim?

CEVAP

Değerli okurum, geçmiş olsun. Esir kampında mısın yoksa bu işler silah zoruyla mı yapıyorsun? Yürümeyecek duruma geliyorsan, baston ya da tekerlekli sandalye kullan. Eğer kadının zorluyorsa onu uyutmanın yollarını ara; masal anlat. Eşinden böyle bir baskı olmadığını sanıyorum. Senin, hiç suçu yokken, kendi sorunundan dolayı eşinden ayrılma düşünceni kınıyorum. Anlaşılıyor ki sende şaşılık başlamış. Gözler dışarı kaymış. Görürsem vallahi onları patlatırım

BAŞKA KIZLARA GİDER Mİ?

7 aydır erkek arkadaşım var. O daha önceki tüm kız arkadaşlarıyla birlikte oldu. Ben buna izin vermiyorum. Ama bu yüzden başkalarına gidecek diye de korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, girmişsin sıraya. Gişe önüne geldiğinde senin de biletin kesilecek, klasik ama o filmi mutlaka izleyeceksin. Filmde dram öğeleri hakim. Ama başında kahkahalı, övgülü, neşeli tuzaklar da var. Bunlar filme konsantre olma sahneleri. Sonunda sosyal genetik olarak kemiklerine işlemiş dram başlayacak. İşte hayatının filmi bu. Sevgiline istediğini versen, ayaklarına kapansan, gidecek olan evlensen de, köle olsan da gider. ‘Alışmış kudurmuştan da beter’ sözü burada da geçer. Gitmeyen ise, “Elimdeki şu helvayı nasıl kıvamına getireceğim” diye ter üzerine ter döker.

TABANCA TUTUKLUK YAPTI

66 yaşındayım, emekliyim. İlişkiye girmek istedim ama tabancam tutukluk yapınca kadın “Ah be amca, patlamıyor bu tabanca” dedi. Çok üzüldüm. Beni mahçup eden tabancamı yeniden çalışır hale getirmek hatta onu makineli tüfek yapmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Son demimd e gülmek istiyorum.

CEVAP

Muhterem birader, hem emekli hem emektar... Çalış, çabala, görev tamam, geç rahata derken ne kaldı geriye? Çook önemli, krallara bile diz çöktüren bir şey. Bir yandan canın çekiyor, kanın kaynıyor. Öte yandan yol yarılanmış, kalan bölümü de azalmış. Derken, dünya nimeti kapını çaldı. Önce seni bir keyif aldı. “Daha ayaktayım” gururunla kadınla buluşunca bünyeni bir heyecan sardı. Döndün acemi çaylak bir gence. Senin tabanca katılamadı bu sevince. “Ya hakkını veremezsem” diye korktu, tutukluk yaptı. Düzelecek ama asla makineli tüfek olmayacak. Sen de biraz halden anla. 20’liklerle yarışmaya kalkma. Tabancaya da bir usta baksın, tutukluk yapmasın, yarı yolda kalmayasın.

 

POSTA GÜVERCİNİM GİTMİYOR

20 yaşındayım. Sevgilim günde 10 posta istiyor. Posta güvercinimi gitmiyor. Kız arkadaşım mutlu değil. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, bu hesaba göre güvercinde can, sevgilinde izan kalmayacak. Nasıl bir sevgiliymiş ki kıtlıktan çıkmış, aç gözlü tavuk gibi yem ambarına dalıp eşelemek istiyor. Tehlikeli yolda yuvarlanıyorsun. Üstelik sanki gururlanıp havalanıyorsun. “Seviliyorum” diye yalancı pehlivanlar gibi dolaşıyorsun. Ya kız günde 20 posta isteseydi? O kadar da olmaz deme, heveslileri var. Ne yapacağın sorusunu önce kendine sor. Sonra kaçak cereyanın şalterini kapat. Sevgiline duygusal bir konuşma yap. Anlarsa ne âlâ, anlamazsa ilişki bitti düğmesine bas, ‘Geçilmez’ levhasını as.

ŞİŞME KADINI PATLATIRSAM...

25 yaşındayım, ilk kez bir şişme kadın aldım. İlk gece ona nasıl davranmalıyım? Onu patlatmaktan çok korkuyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Aman gözün gibi bak ona değerli okurum. Sana nice yıllar kadınlık yapacak. Senin namerde ve nasırlı ellere muhtaç etmeyecek. Patlama olayı hem gizemli hem de tehlikelidir. Bedeni patlatmayacaksın anladık. Yapımcı ya oraya lastikten bir kızlık zarı eklemiş, fiyatını da ona göre arttırmışsa, o lastik orada dursun mu, şişme de “İyi kocam var” diye şişinsin mi? İşte sorun bul.

10 aslan gücündeyim

28 yaşındyım. 10 aslan gücündeyim. 10 kere ilişkiye girsem 11’inciyi arıyorum. Kızlar memnun. İleride sorun çıkar mı??

CEVAP

Değerli okurum, aslan terbiyecisi gibi aldım elime kırbacı, yapalım hesabı. Günde 10 ilişki, her biri yarım saat süre ve “İşte ilişki budur” dedirtse 5 saat soluk bile almadan çalış, didin, terle. İlişki 10 dakika olsa, 20 dakika ara yani çay molası yine 5 saat. Buna “Olmadı bacanak tek tek bas, bize bu hesap yaramaz” notunu ekletir. İlişki 2 dakikayı geçmiyorsa, 10 ilişki az bile, 15’i hedefle. Partnerlerin nasıl memnun oluyor? Her iki hesapta da benim bilgisayar ‘Error’ yazıyor. Ben de terör okuyorum. İn haftada 3’e, 80 yaşında da güven hormonlarındaki güce

Seks bağımlısı olur muyum

42 yaşında evli erkeğim. 3 ay önce karımdan ayrıldım. O günden beri içimde inanılmaz bir istek var. Her gün farklı bir kadınla ilişkiye giriyorum. Seks bağımlısı olmaktan korkuyorum. Kendimi nasıl durduracağım?

CEVAP

Ne korkması değerli okurum, sen seks bağımlısı olmuşsun zaten. Geriye kutlaması ve sana madalya takılması, bize de bu konuyu soruşturması kalmış. 1) Her gün başka bir kadınla diyorsun. Paralarla mı oynuyorsun yoksa döviz zengini ya da altın stokçusu musun? 2) Kadın bulmada yetenekli bir avcı mısın? 3) Yakışıklı, dayanılmaz ama yalancı mısın? 4) Niye korkuyorsun? Eşinden ayrıldın, sen atı çayıra saldın. 5) Bu da benden KDV’si olsun. Kadınlara ilgin varmış, helal olsun!

Karım beni tatmin etmiyor

35 yaşındayım, 10 senedir evliyim. 2 çocuğum var. Karımla sorunum yok ama gözümü dışarıdan alamıyorum. Beni bir türlü tatmin etmiyor. Çok zor durumdayım, ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, seni neyi, neresi tatmin etmiyor? Seks yaparken çiklet mi çiğniyor? Ya da bir gözü kapalı, öteki gözüyle televizyon mu izliyor? Tam havanıza girince komşunun balkona çamaşır astığını ve atıştıklarını ya da senin çok sevdiğini çorapları çöpe attığını mı söylüyor? Eşinin neyi eksik de gözün dışarıda? Şimdi kafama dank etti! Sen klasik evlilikteki 10’uncu yıl sahnesini oynuyorsun. Kadınlar da ne çekerlerse bu konuda joker oluyorlar. Erkekler eriyor muradına, kadınlar kerevetini bulamayınca çıkıyor topraktan yapılan yuvanın damına!!!

İlişkiden sonra kalça büyür mü?

İlişkiden sonra kalçalarda büyüme olurmuş, doğru mu?

CEVAP

Seni gibi kurnaz, şüpheci cin seni! Al benden tüyoyu, çık sokağa, takıl kadının, kızın ardına. “Ha bu tamam”, “Bu da ham”, “Bu ise vay vay enerji küpü”, “Bu da bulamamış öttüreceği düdüğü” diye not al. Git eve, uzan yatağa. Yüzde hesaplarını çıkar. Sonra de ki: “Kızların yüzde ...’sı ilişki yaşamış.” Peki sonra ne olacak? Bu savsatalardan sana bir pay mı kalacak? Kız işte, yapıları genetik olarak öyle ya da böyle. Bakacak gözleri dururken, kalça mı kaldı geriye?

Boyu yeter demeyin

21 yaşındayım. Penisim 13 santim. Ne olur bana “Yeter” demeyin. Bugüne kadar hiçbir kızı penisim yüzünden mutlu edemedim. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, inan ki yeter demeyeceğim. Yeter de artar bile diyeceğim. Sen de bana “Bak tecrübeyle sabit. Petrol aradım, sondaj çubuğum yetmedi. Toprak kuru çıktı” diyeceksin. İşte orada uzayda gözlem mekanizması kurduğum istasyon harekete geçecek. Sizlerin birkaç sözünden anlam çıkarıp teşhis koyan Haydar Hoca’yı unutup karamsarlığı kapılıyorsunuz. Haydar Hocanız vajinanın 8 santim olduğunu söylediği halde siz 13 santimle kendinizi suçluyorsunuz. Ama kızları harekete geçirecek mekanizmayı bilmiyorsunuz. Sözle, dille kalbine gir, hemen yatağa atma, pişmiş aşa su katma. 2 ay bekle. Teklif ondan gelecek, kovsan bile gitmeyecek.

Kırmızıdan başka rengi var mı?

20 yaşındayım, sevgilim bakire olduğunu söylemişti. İlişkiye girdik, kan gelmedi. Zar esnek diye mi kan gelmedi ya da kanamanın kırmızıdan başka renkleri var mı?

CEVAP

Değerli okurum, sanki uzaylı görmüş gibi uzaylıların kanı mavi diye tutturmuşlardı. Kızlık zarı esnek değilse kanar. Esnekse kanamaz. Kan kırmızıdır. Kömür siyah, gökyüzü de mavi. Mangal kömürü almaya gittiğinde adama “Başka rengi var mı?” desen ve zılgıtı yesen, adam haklıdır. Kız kanadı, “Zat-ı aliniz hangi rengi tercih edersiniz” diye sorulsun mu? Yani sarı, yeşil, mor sanki yağlıboya kataloğu gibi renkler getirseler ne dersin? Kömürcünün sana söylediklerinden fazlasını söylersin. Üstelik kömür alevi gibi kızarır, morarırsın. Bana gelince; doktorluk var serde. Göğüs gereriz her derde. Sana da önerim: Partnerini üzüp germe.

Engerek eski günlerine döner mi?

Güneşlenirken uyuyakalmışım. Şimdi engereğin görüntüsü Japon balığına benziyor. Çok acıyor ve ölü gibi yatıyor. Engereği eski günlerine nasıl döndüreceğim? RUMUZ: GÜN IŞIĞI

CEVAP

Değerli okurum, güneşte Japon balığı, çamur banyosuna girsen Bodrum sıçanı, saunaya gitsen eriyen buz çubuğu, Türk hamamına gitsen bahçe solucanı mı olacaktı? Ula bukalemun mu bu! Bak renk de değiştiriyor. İşine gelince öyle, gelmeyince böyle oluyor. Geçmiş olsun, bu da geçer. Zamanı gelince güneşte kurumuş çiroza döner. İşte o zaman yapılacak bir şey yoktur. Erkeklerden gelen maillerin yüzde 50’sinde bu kuş, kobra benzetmeleri yapılır da hayatı sulayan hortumunuz hakkında kimse gerçekleri bilmez, onun üzerine gitmez. Bu konuda kafa mı buluyor yoksa kafayı mı yiyorsunuz anlayamadım.

Dayanacak gücüm kalmadı

26 yaşındayım, hiç sevgilim olmadı, ilişkiye de girmedim. Ama çok istiyorum ama artık dayanacak halim kalmadı. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, ilişkiye girmemeni görmezden gelelim ama onca güzel kızdan biri seni farketmedi mi? Dolu dolu 10 yılını aşksız, filiz vermeyen fidan gibi yaşamışsın. O dalları kimler budadı? İlişkiden korkup “Nasıl başaracağım?” derken ereksiyonu söndürüyorsun. Aslanım, kükre!!! Yayından fırlamış ok gibi ya da yuvasından uçan kartal ol, hayata dal. Duygusal ilişkiler insancıl yapımızdır. İlk adımını at, bu gece derin uykuya yat. Ruhuna aşk iksiri kat. Zamanı sen bilirsin, ilk denemeni dışarıda yap. Koşullar uyunca Sorun çıkmayacak, çıkarsa biz çözüme hazırız hemen.

Genelev baskınından korkuyorum

İki kez geneleve gittim, ikisi de hüsranla sonuçlandı. Çünkü aklıma hep polis ve gazetecilerin tam o anda baskın yapacakları ve flaşların patlayacağı geliyor. Çok korkuyorum. Sizce korkum boşuna mı?

CEVAP

Değerli okurum, kaset maset tamam da aman aklınıza sahip çıkın ki ortada ruhsuz ceset gibi kalmayın. Seninki bulunmaz Hint kumaşı mı yoksa bir mücevher taşı mı? Ya da dünyada böylesi bulunmaz bir organa sahipsin de kesip müzeye koyarlarsa diye mi korkuyorsun? Merak etme, gazetecilerin kulaklarını ben çekerim!!! Takıntın bir hastalığa dönüşürse sana bir reçete veririm.

Geç boşalmamın sebebi maydanoz mu?

Ben maydanozu çok yiyorum. Kız arkadaşımla birlikte olurken geç boşalıyorum. Ben bunu maydanoza bağlıyorum. Kız arkadaşım benden bıktı, “Yeter artık yeme” diyor ama ben bırakamıyorum. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Sorun dediğin şeye bak be okurum. İşini bilmem ama Doğu illerinden birine göçer, orada iş kurarsın. Sabahtan akşama bir tutam maydanoz arar ama bulamazsın. Ama en iyisi her şeye maydanoz olmazsın. Nereden çıktı bu maydanoz hikayesi? İşte yarattın bir tıp mucizesi. Doğal ot tedavicileri hemen bu konuya el atarlar, senin gevezeliğinden bir servet yaparlar. Sana da koklaman için kuru bir kavanoz maydanoz yollarlar.

 

 

 

 

 

Kaynak: posta

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Hamarat Bella Hadid
EN ÇOK OKUNANLAR