Dördüncü kez anne oldu

Kim Kardashian ve Kanye West'in dördüncü çocukları dün doğdu. Taşıyıcı anne yoluyla dünyaya gelen bebeğin sağlıklı bir erkek bebek olduğu açıklandı...

11 Mayıs 2019 Cumartesi 15:27 | Son Güncelleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 15:28
Dördüncü kez anne oldu

Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin 3 çocuğu vardı. 5 yaşındaki kızları North, üç yaşındaki oğulları Saint ve 15 aylık kızları Chicago'nun artık bir kardeşi daha var.

Geçtiğimiz günlerde yapılan MET Gala'da giydiği seksi kıyafetle bütün dikkatleri üzerinde toplayan Kim Kardashian cuma sabahı oğullarının doğumunu attığı tweet'lerle müjdeledi.

Resmi Twittter hesabından "Oğlum aramızda ve mükemmel!" yazan Kardashian bu paylaşımdan hemen sonra yeni doğan oğlunun 15 aylık kızı Chicago'ya ikizi kadar benzediğini ama zaman içinde büyüdükçe bunun değişeceğini belirten bir paylaşım daha yaptı.

Kim Kardashian ilk iki çocuğunu normal yollardan doğurmuştu. Üçüncü çocuğu olan kızı Chicago'ya taşıyıcı anne kullanarak sahip olan ünlü yıldız dün doğan oğlu için de aynı yöntemi kullandı.

Kardashian'ın taşıyıcı anne kullanmasının sebebinin hamileliğine engel teşkil eden bir sağlık sorunu olduğu söyleniyor.

Ancak bunun Kim Kardashian'ın vücudunun daha fazla bozulmasını istemediği için aldığı bencilce bir karar olduğunu iddia edenler de var.

Kim Kardashian ve Kanye West çifti büyük ailelerinin mutlu fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarına ne kadar mutlu bir aile olduklarını gösteriyorlar...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

kim kardashian