Diyarbakır'daki dehşetin görüntüleri ortaya çıktı

Diyarbakır'da amcasının kızının eski erkek arkadaşı 19 yaşındaki Muhammed Çakır'ı 9 kez bıçakla yaralayan aynı yaştaki Cüneyt Ürkek hakkında, 'Kasten öldürme girişimi' iddiasıyla, 9-15 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Tutuklu sanık Ürkek bıçakladığı kişinin amcasının kızını rahatsız ettiğini öne sürdü.


10 Eylül 2017 14:32

İnşaatlarda işçi, 19 yaşındaki Muhammed Çakır, şüpheli Cüneyt Ürkek'in daha önceden kaçırdığı ancak, yaşı küçük olduğu için ailesine teslim ettiği amcasının kızı ile bir süre sevgili olarak görüştü. Cüneyt Ürkek, iddiaya görde bu  ilişkiyi öğrendikten sonra Muhammed Çakır'ı rahatsız etmeye başladı. Cüneyt Ürkek, geçen nisan ayında yemek için çalıştığı ciğer kebap salonuna gelen Çakır'ı 9 bıçak darbesi ile 15-20 yerinden bıçakladı. Gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Cüneyt Ürkek hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan 9-15 yıl hapis cezası istendi.

Diyarbakır 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde ifade veren Ürkek, Çakır'ın karşılık görmeden sevdiği amcasının kızını rahatsız ettiğini öne sürerken kendisine "Onu sana yar etmeyeceğim" demesi üzerine bıçakla ona saldırdığını anlattı.

Kaynak: DHA


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR