Diriliş Ertuğrul 144. son bölüm full youtube izle

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi, 16 Nisan ÇArşamba akşamı 144. bölümüyle ekranlardaydı. Diriliş Ertuğrul 144. bölümü nasıl izlenir? Diriliş Ertuğrul dizisinin tüm bölümleri gibi 144. bölümü de Youtube hesabında olacak.

17 Nisan 2019 Çarşamba 23:57 | Son Güncelleme: 18 Nisan 2019 Perşembe 00:44
Diriliş Ertuğrul 144. son bölüm full youtube izle

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi, 16 Nisan ÇArşamba akşamı 144. bölümüyle ekranlardaydı. Diriliş Ertuğrul 144. bölümü nasıl izlenir? Diriliş Ertuğrul dizisinin tüm bölümleri gibi 144. bölümü de Youtube hesabında.

Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümü olan 144. bölümü dizinin Youtube hesabından ve TRT 1'in internet sitesinden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 144. bölüm özeti

Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç’un Dragos olduğunu biliyordur.

Zangoç, Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz’u  ve Melikşah’ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt’ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos’tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos’un yeni oyunu ne olacak?
Beybolat, Dragos’un yardımıyla kaçırdığı   Bamsı’nın oğlu Aybars  karşılığında Bamsı’dan Alıncak’ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey’in tutsak olarak aldığı Alıncak’ı Dragos’a teslim eder  ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak’ı alan Dragos Bamsı’yı öldüreceğini söyler.

Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey’in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat’ın gerçek yüzünü görecek mi?

Kaynak: Gazetesok.com

diriliş ertuğrul