Aldatanlar ve aldatılanlar

Direksiyon Dersinde Olanlar Oldu -1


13 Ekim 2017 14:23

Selamlar hep ben yazıyorum ve bu yazdıklarım bazılarına uydurma ya da yalan gelebilir ancak tüm yazdıklarım bire bir yaşadığım heyecanlar ve kaçamaklarımdır.Kariyer sahibi ve yakışıklı olunca biriyle sevişmek hiç zor olmuyor.

Bu yüzden beni görüpte benim olmayan kadın sayısı sınırlıdır. Bu sefer ki heyecanlı maceram komşumuz olan Ayla hanımla ilgili.

Ayla hanımın da kocası Basri beyin de 2. evlilikleri... İkisi de daha önce eşlerinden ayrılmış. Ayla hanım Basri beye nazaran daha genç.

Kocası davet etti

Ayla hanım 45 yaşında, Basri bey ise 55 yaşında aralarında 10 yaş var.

Basri bey yaşamdan dolayı çökük ancak Ayla hanım kendine baktığı için daha 18’lik genç kız gibi duruyor. Emekli olan Basri bey eşinin gönlünü yapabilmek için bir araba hediye etmiş.

Gel gelelim Ayla hanım ehliyet sahibi olmasına rağmen araba sürmenin asından anlamıyor ne yapacaklarını düşünürken akıllarına ben gelmişim.

İş dönüşü Basri bey aşağıda önümü kesip, “Komşu yukarı çıkalımda birer kahve içelim senden bir ricamız olacak” dedi.

“Hayırdır” dedim. “Yukarıda kahveleri içerken anlatırım sana” dedi.

Sürpriz bir teklif geldi

Yukarı çıktık oturduk. Ayla da yanıma geldi oturdu. Müthiş kokuyordu Ayla. İç gıcıklayıcı ve baştan çıkarıcı parfüm sürmüştü. Kahveleri içerken Basri bey durumu anlattı. “Bende neden olmasın akşamları iş çıkışı gösteririm” dedim.

Teşekkür ettiler. Giderken hatta, “Bugün başlayalım sen üzerine rahat birşey giy yemeğimi yer iner seni alırım” dedim.

Yemeğimi yedim eşime durumu anlattım ve aşağıya inip zillerine bastım. Sanki kapı arkasında beklermiş gibi çalar çalmaz kapıyı açtı

Ayla, “Hazırım hocam” dedi. “Nasıl bu kıyafet uygun mu?” dedi.

Kısa bir şort ve sütyensiz incecik bir tişort geçirmişti üzerine.

Basri bey katılmadı

Baştan aşağı süzdüm enfes duruyordu sütyen giymediği için göğüs uçları üzüm gibi çıkmıştı. Bacaklarında o yaşına rağmen bir gram selüleit yoktu ve bembeyaz pürüzsüzdü.
Şortu kalçasının altındaydı hemen hemen bir ani hareket etse kalçası dışarı fışkıracaktı sanki. “Siz gelmeyecek misiniz Basri bey?” dedim. “Yok siz gidin ben haberleri seyredip yatarım” dedi, Peki dedim eşi de, “Sen uyu hayatım şoförüm ustadır merak etme gecikirsek” dedi.

Çok çekici bir kadındı

Asansörden aşağı inerken gözleri hep gözümdeydi. “Hayırdır ne oldu bakıp duruyorsun” dedim.

“Ne olmuş hocam cennete gitmeye talibim” dedi gülerek. “Ne demek oluyor bu” dedim.

“Güzele bakmak sevap ya sevap kazanıp cennete gideceğim” dedi. Teşekkür ettim, “İltifat ediyorsunuz” dedim. “Gerçekler” dedi.

“Gözlerin ve endamın harika” dedi ben davayı çakar gibi olmuştum. Kadın resmen asılmaya başlamıştı.