Demi Rose üstsüz pozuyla olay oldu

Instagram'da büyük takipçi kitlesine sahip olan Demi Rose yine paylaşımıyla olay yarattı.

12 Ocak 2019 Cumartesi 16:56 | Son Güncelleme: 12 Ocak 2019 Cumartesi 16:58
Demi Rose üstsüz pozuyla olay oldu

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve modellik kariyerinde giderek yükselen Demi Rose, Meksika'da tatil yapıyor. Demi Rose, Meksika'da verdiği üstsüz pozuyla olay oldu.

Son dönemin en dikkat çeken magazin figürü Demi Rose. Instagram'daki cesur pozlarıyla tanındı, cesaretin dozunu artırdı ve en sonunda model oldu.

Şu sıralar Meksika'da tatil yapan Rose, Instagram'da her anını takipçileriyle de paylaşıyor. Üstsüz güneşlenirken paylaştığı fotoğrafıyla olay olan Rose'a takipçilerinden tam destek geliyor.
Demi Rose, Mayıs 2016’da Kylie Jenner’ın eski sevgilisi rapçi Tyga ile birlikte olarak bütün gözleri üzerinde toplamıştı.

Tarzıyla ve seksi görüntüsüyle dikkat çeken Rose daha önce ergenliğinde yeme bozukluğuyla savaştığını açıklamıştı.

Kıvrımlarıyla sosyal medyayı birbirine katan Rose, ’16 yaşındayken de kıvrımlı bir fiziğim vardı ve bu sebeple çok katı bir diyet uyguladım. Sonucunda ise aşırı zayıfladım ve sağlıksız bir hale geldim.

Hem çok mutsuzdum hem de vücudumdan nefret ediyordum’ diyerek geçirdiği zorlu günleri paylaşmıştı.

‘Bir sabah uyandım ve kendim için daha iyisini yapabileceğimi fark ettim. Spora başladım, normal bir beslenme düzenine geçiş yaptım ve bedenimi kabullendim’ diyen seksi yıldız, kendisiyle girdiği savaşı yendiğini bu sözlerle anlattı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

demi rose