Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'e tepki yağdı!

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in Antoine Griezmann'ın hamile eşi Erika Choperena'nın Instagram paylaşımının altına yazdığı yorum Twitter'da büyük tepkiye neden oldu.


11 Ekim 2018 12:10

Antoine Griezmann ve eşi Erika Choperena, bir süre önce bebek beklediklerini duyurmuştu. Çift, çocuklarının cinsiyetini Erika Choperena'nın resmi Instagram hesabı üzerinden kamuoyuyla paylaştı. Daha önce bir kız çocuğu dünyaya getiren ikili, yeni çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı. Choperena'nın çocuklarının cinsiyetini açıkladığı paylaşımın altına Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in yaptığı yorumsa gündeme bomba gibi düştü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Rodriguez, İspanyolca yazdığı yorumda yeni bebek için çifti tebrik ederken "Değerli Mia'nın (çiftin kız çocuğu) gelecekteki sevgililerini kontrol edecek ve disiplini sağlayacak bir erkek çocuğu" ifadelerini kullandı. Ronaldo'nun sevgilisine ait bu yorum, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.

Kullanıcılar, cinsiyetçi ve çağ dışı olarak gördükleri bu yorum nedeniyle Rodriguez'i topa tuttu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Fatih Kanunnamesi'ne göre, hangisi padişaha söz...
EN ÇOK OKUNANLAR