Cinselliği hareketlendirecek etkili ipuçları

Avrupalı seksologlar, mükemmel cinsel birlikteliğin sırlarını açıkladılar. Seksologların çiftler için önerdiği küçük ama bir hayli etkili ipuçları…


05 Şubat 2018 13:29

Cinsel yaşantınız git gide monotonlaşmaya başladıysa, ya da eşinizin baş ağrıları sık sık tekrarlıyorsa sizlere Avrupalı seksologların önerdiği cinsel ilişkinizi hareketlendirecek,  ufak ama etkili o ipuçlarından bahsedelim.

Cinselliği ertelemeyin

Avrupalı seksologlar cinselliği, 'günlük yaşamda yapılması gerekenler' listesinin başlarına taşımanızı tavsiye ediyorlar. Üstelik haftada en az bir kere eşinizle iki saatlik bir buluşma ayarlayın ve beraber olun.

Cinsellik hakkında konuşun

Evli çiftler bile cinsellik hakkında konuşmaktan çekinirler. Bunu yapmamaya özen göstermelisiniz. Bu yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir.

Birbirinize güvenin

Mutlu bir cinsel birliktelik istiyorsanız yalan söylemeyin ve asla aldatmayın. Eşinizin aklındaki en küçük şüphe bile cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

Yatağa girmeden önce küçük oyunlar oynayın

Yatağa girmeden önce küçük oyunlar oynayın. Örneğin iş saatinden eşinizin eve geleceği saatlere kadar, ona mesajlar atmayı deneyin.

Kaynak: Pembenar - Milliyet


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Dolar'dan hızlı yükselen soğanın kilosu 6.5 TL'...
EN ÇOK OKUNANLAR