Cinsel ilişki sırasında genç kızı boğarak öldürdü!

Bir otobüs durağında buluştuktan iki saat sonra, cinsel ilişkiye girdiği 20 yaşındaki kadını boğarak öldüren adam, “Korkunç bir şey yaptım” diyerek polise teslim oldu


13 Mart 2018 16:21

32 yaşındaki Mark Bruce, İskoçya'nın Aberdeen şehrindeki evinde, 21'inci yaşını dokuz gün önce kutlamış olan Chole Miazek'i cinsel ilişki sırasında boğarak öldürdü. Feci olay şöyle gerçekleşti...

Geçtiğimiz yılın kasım ayında, farklı mekanlarda eğlenen ikili, sabahın erken saatlerinde bir araya geldi.

İKİSİ DE ALKOLLÜYDÜ

Chole, içkiyi biraz fazla kaçırdığı için gece kulübünden atılmıştı. Alkollü olan Bruce da yakınlardaki bir bardan çıkmış olan Mark ile, civardaki otobüs durağında bir araya geldi. İkili Bruce'un dairesinde gitmeden önce burada konuşmaya başladı.

Saatler sonra Bruce'un Rosemount Polis Karakolu'na gitmeden önce sokaklarda saatlerce amaçsızca dolaşırken görüldüğü ve karakola gidip "korkunç bir şey yaptım" dediği öğrenildi.

"EROTİK BOĞULMA FANTEZİSİ"


Avukat Jo McDonald, bir polis memurunun söylediklerine açıklık getirmesini istediğini ve Mark'ın da ona "Birini öldürdüm. Yatağımda bir kadın var" dediğini belirtti.

​Aberdeen Yüksek Mahkemesi'ne, çiftin 'erotik boğulma fantezisi'ne karşı ortak bir ilgisinin olduğu, Bruce'nun cinsel ilişki sırasında Chole'nin boynunu sıkmasından saniyeler sonra genç kızın öldüğü açıklaması yapıldı.

Mark Bruce, cinayet suçlamasıyla karşı karşıya...Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
16 yaşındaki kız gözyaşlarına boğuldu! 'Gitmek ...
EN ÇOK OKUNANLAR